Stock Controller

Greenhill consulting, s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta, ktorý má technické vzdelanie a rozumie položkám, ktoré sú potrebné na údržbu strojov vo výrobnom procese, je dostatočne zorganizovaný a zameraný na detail
Vašou úlohou bude:
- controlling technických skladov vyše 40 pobočiek medzinárodnej spoločnosti
- zavedenie centrálneho systému na zefektívnenie položiek vzhľadom na ich použiteľnosť a umiestnenie výrobných spoločností skupiny
- komunikácia s vedúcimi technických skladov a údržby
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti
- návrh na optimalizáciu technických skladov vzhľadom k nákupu položiek

výhodné platové podmienky na úrovni medzinárodnej spoločnosti
odmeny na základe výsledkov
mladý, dynamický kolektív a politika "otvorených dverí"
multikultúrne prostredie s možnosťou kariérneho rastu
cestovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Líder v oblasti drevospracujúceho priemyslu, medzinárodne etablovaná spoločnosť s viac než 40 pobočkami, zamestnávajúca viac než 14 000 ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

ukončené VŠ vzdelanie technického zamerania
prax vo výrobe
analytické myslenie a technická zručnosť
dobré komunikačné schopnosti
vysoká angažovanosť a pracovné nasadenie
časová flexibilita a dobrá organizácia práce
ochota cestovať
preferencia bydlisko ZV a okolie (BB kraj)

Personálna agentúra ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a rešpekte.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3260103  Dátum zverejnenia: 4.12.2017