Agronóm / Expert na ochranu rastlín

GreenCoop družstvo

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie pestovania v hydropónií, zabezpečenie biologickej a chemickej ochrany rastlín, kontrolovanie vývoja rastlín (paradajky), zabezpečenie ich výživy a ochrany, analýza výsledkov, denný kontakt s ostatnými agronómami, majiteľmi a dodávateľmi spoločnosti. Obhliadka, kontrola a písanie správ o jednotlivých skleníkoch.

- Nadpriemerný plat
- Mobilný telefón, notebook, školenia
- Ročné odmeny, iné benefity

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Poľnohospodárstvo, záhradníctvo alebo biológia

Počet rokov praxe

2

Znalosť maďarského jazyka je výhodou, nie však podmienkou.

GreenCoop je združením pestovateľov Veselých paradajok zo Žitného Ostrova. Naše združenie zoskupuje pestovateľov, ktorých filozofiou je pestovať chutné a zdravé paradajky s čo najmenšou ekologickou stopou. Naše združenie je najväčším zoskupením pestovateľov na Slovensku s ročnou produkciou viac ako 10 mil. kilogramov kvalitných Veselých paradajok.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4509221  Dátum zverejnenia: 5.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac