Recepčná / asistentka

GreenCon International, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
november 2020
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bežné sekretárske práce, administratívna a organizačná podpora spoločnosti
- preberanie a vybavovanie objednávok, komunikácia s dodávateľmi
- komunikácia s úradmi
- spracovanie pošty (evidencia a styk s poštou)
- spracovanie e-mailovej komunikácie
- vystavovanie zálohových a pravidelných mesačných faktúr
- príprava podkladov pre účtovné oddelenie
- vystavovanie objednávok
- vedenie pokladne
- spravovanie firemných databáz
- vyhodnocovanie cenových ponúk
- organizačná podpora pri príprave a realizácii obchodných rokovaní a interných porád
- prijímanie a starostlivosť o hostí
- profesionálna osobná, telefonická a emailová komunikácia s klientom v slovenskom a anglickom, prípadne nemeckom jazyku
- dlhodobé plánovanie aktivít v čase, správa kalendárov, monitoring, najmä práca s MS outlook (kontakty, kalendár)
- organizovanie pracovných ciest
- kontaktná osoba pre IT a technickú podporu kancelárie
- práca s interným systémom na elektronickú evidenciu úkonov
- archivácia a zakladanie dokumentov, práca so spisovou agendou
- operatívne riešenie pridelených úloh
- ostatné administratívne práce podľa pokynov nadriadeného

- práca v dynamicky rastúcej firme
- priateľská atmosféra v menšom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť aktívne využívať komunikáciu v cudzom jazyku
- pestrá práca
- trinásty plat

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Vaše CV, prípadne iné podklady (motivačný list a pod.) na mail:
[email protected], vybraných uchádzačov obratom oslovíme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2020 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Pokladňa - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné schopnosti
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- organizačné schopnosti
- diskrétnosť
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť
- flexibilita

Spoločnosť je výrobcom a distribútorom recyklačných technológií na svetovom trhu a ekologicky šetrnou výrobou a produkciou stopercentne recyklovateľných produktov zároveň prispieva k trvalej udržateľnosti zdrojov.
Prináša na trh novú technológiu výroby stavebných materiálov, ktorá šetrí životné prostredie. Hlavnými výrobnými vstupmi sú recyklovateľné materiály, pochádzajúce z priemyselných procesov, ktoré spĺňajú najprísnejšie hygienické normy.
Momentálne sa už pobočky spoločnosti, dcérske spoločnosti ako aj jej obchodní partneri nachádzajú vo viacerých krajinách Európy.

Rajská 7
81108 Bratislava
ID: 3985425  Dátum zverejnenia: 12.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac