Operátor call centra

Lion & Friends s.r.o

Komenského, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
960 - 2 500 EUR/mesiacHodinová mzda je 6 eur na hodinu plus bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše pracovné povinnosti budú spočívať predovšetkým v prijímaní hovorov v nemeckom jazyku a v telefonickej komunikácii s klientmi a následnom presmerovaní hovorov. Nevyžaduje sa od Vás predaj tovarov či služieb. Vyžadujeme hovorovú znalosť nemčiny, nie je nutná znalosť technickej terminológie.

Pracovný čas flexibilný. Nástup do práce ihneď

Po vzájomnej dohode je možná aj práca z domu v plnom rozsahu.

V prípade záujmu nás tel. kontaktujte na čísle 0917 430 509 alebo nám zašlite štrukturovaný životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, spoľahlivosť

Spoločnosť Lion & Friends s.r.o sa špecializuje na servisné čísla, prémiové linky, Call Centrá, IVR a Audiotext. Naše služby sú ponúkané vo Švajčiarsku, Nemecku a Rakúsku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3118647  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 960 EUR/mesiac