Redaktor/Copywriter

Green Talk s. r. o.

Miesto práce
Green Talk | PR agentúra, Gorkého, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Jeseň 2023
2 000 EUR/mesiacPo skončení 3-mesačnej skúšobnej doby možnosť zvýšenia mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného redaktora/copywritera s preukázateľnými skúsenosťami v ekonomických témach.

Náplň práce:
• tvorba PR a natívnych článkov, rozhovorov a blogov pre klientov agentúry GreenTalk
• tvorba PR a natívnych článkov, rozhovorov a blogov agentúry GreenTalk
• tvorba postov na sociálne siete
• tvorba obsahu webových stránok klientov a agentúry GreenTalk
• tvorba obsahu newsletterov
• editácia a štylistická úprava textov iných autorov
• tvorba textov do publikácií (brožúry, katalógy, prezentácie) klientov a agentúry GreenTalk

• priateľský kolektív,
• plný počet dní platenej dovolenky a príležitostný home-office,
• pravidelné vzdelávanie prostredníctvom workshopov a konferencií,
• postupný rast príjmu po preukázaní kvality a prínosu pre agentúru,
• práca v atraktívnom prostredí v centre Bratislavy,
• inšpiratívni klienti.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky k výberu:
• CV
• Motivačný list
• Portfólio s ukážkami textov z nasledujúcich oblastí: financie, investovanie, priemysel, ESG

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, masmediálna komunikácia, ekonómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Collabim - Základy
Zoomsphere - Základy
Google Docs - Základy
Google Drive - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Redaktor/Editor/Copywriter

Počet rokov praxe

5

• viac ako 5-ročná pracovná prax na redaktorskej, editorskej alebo copywriterskej pozícii,
• orientácia v oblasti financií, investovania, priemyslu a ESG,
• pokročilá schopnosť pracovať so zahraničnými zdrojmi a štatistickými dátami,
• skúsenosti s obsahom pre sociálne siete, prioritne Linkedln
• skúsenosti z práce so SEO,
• záujem o problematiku European Green Deal, ESG a greenwashingu,
• bezchybný pravopis a štylistika,
• zmysel pre systematickú prácu, timemanažment a dodržiavanie termínov,
• schopnosť myslieť "out of box",
• flexibilita a tímový prístup,
• pozitívny vzťah k spoločenskej zodpovednosti.

Sme PR a komunikačná agentúra orientovaná na ESG a priemysel. Ponúkame komplexné komunikačné služby od vytvorenia stratégií a plánov, cez PR (Public Relations) a PA (Public Affairs), návrhy a správu webov, administráciu sociálnych sietí, grafický dizajn až po organizáciu klientskych eventov.

Medzi našich klientov patria spoločnosti z odvetví odpadového hospodárstva (KOSIT, ewia, Zväz odpadového priemyslu SR), teplárenstva (MH Teplárenský holding), geotermálnej energie (PW Energy), investičného bankovníctva (WOOD & Company), komerčných realít (WOOD & Company Real Estate), správy nehnuteľností (Optimal Partner) a rental service (BikeUP).

Zároveň sa venujeme popularizácii ESG a zelenej transformácie biznisu. Našou dennou agendou je práca s témami ako European Green Deal, Fit for 55, REPowerEU alebo greenwashing.

Popri PR a komunikácii sa sme aktívni aj v nezávislej audiovizuálnej tvorbe. Od januára 2018 sme producentom programu Trochu inak s Adelou.

Viac na www.greentalk.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4554159  Dátum zverejnenia: 30.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac