Záhradník

green project, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
marec 2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac13. a 14. plat, odmeny podľa vykonanej práce, výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pinus, Acer, Hydrangea, Hydrant, Fagus, Carex..
Ak si si všimol, že tu niečo nesedí, pokračuj prosím v čítaní :-). Ak nie, zavri toto okno a radšej si hľadaj inú prácu...

TY, čo si zostal.. vitaj! Možno práve TEBA hľadáme :-).
O čo ide? Máme rôzne portfólio zákazníkov a projekty, na ktorých pracujeme… súkromné záhrady, parky, zeleň obytných a firemných areálov, vegetačné strechy. Každá zákazka si vyžaduje niečo iné, na druhej strane vždy 100% výsledok. A na toto všetko aktuálne tvoríme náš realizačný tím, ktorého súčasťou by si mohol byť aj ty.

Budeš záhradníkom, členom samostatného tímu a staneš sa tvárou green projectu. Takže by si mal poznať rastliny, ich agrotechnické termíny a ako sa o ne starať. Táto práca je manuálne náročná, ale byť záhradníkom… to je poslanie :-). Očakávame, že vieš sadiť stromy, založiť nový trávnik, trvalkový záhon, nebojíš sa pracovať rukami, a tiež so záhradníckou technikou. Ak si ešte manuálne zručný i v niektorom inom remesle (drevo, kameň, dlažba, betón, elektro, voda), tak si na najlepšej ceste k práci v green projecte.

Ak toto ovládaš, určite už nie si zelenáč a záhradníčine trochu rozumieš. Táto pozícia je ideálna pre ľudí, ktorí už v brandži majú niečo za sebou. Nepošleme domov ani absolventa so študentskou praxou, ktorý je záhradníkom dušou i telom a má ruky ako lopaty. Polopate: požadujeme buď prax v záhradníckej firme a pracovitosť alebo školu v odbore, zanietenosť a nejaké tie skúsenosti.

AKÝ BY SI MAL BYŤ?
ZODPOVEDNÝ – čo povieš, to vždy platí. Ak to neplatí, aspoň dáš vedieť.
BYSTRÝ – očakávame, že pri práci používaš aj rozum. Počul si už niekedy porekadlo: “Dva krát meraj a raz rež.”?
TÍMOVÝ HRÁČ – už vieš, že budeš súčasťou pracovnej skupiny, ktorá si musí spoločne rozumieť, vedieť si navzájom pomôcť, ale sa i prispôsobiť.
FLEXIBILNÝ – ak si pozrieš našu webovú stránku, je ti jasné, že nepracujeme len v Trenčíne. Sústreďujeme sa poväčšine okolo BA, TT, NR a samozrejme TN.
POHOĎÁK – vieš sa aj usmiať, hovoríš "ouki douki", tešíš sa z dobre vykonanej práce – nechceme, aby sa na našich zákazníkov pozeral zamračený a ufrflaný týpek.

Dosť bolo omáčiek, hľadáme šikovného človeka, ktorý nám zapadne do tímu a pomôže nám plniť naše plány na najbližšie mesiace a roky. Ak si to TY, ozvi sa na [email protected] Fakt!

stabilná firma - máme už 15 rokov
práca v dobrom kolektíve
motivujúce finančné ohodnotenie
možnosť pracovať nadčas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, E

Spoločnosť green project, s.r.o. pôsobí v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry, zakladania a údržby zelene, sadovníckej tvorby od roku 2007. Sme poprednou firmou v odbore v našom regióne. Hlavnou náplňou našich aktivít sú služby spojené s navrhovaním a realizáciou zelene v súkromnom i verejnom sektore. Viac info na www.greenproject.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Legionárska 642/31
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Laššo
E-mail: poslať životopis
ID: 3868156  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac