Stavebný robotník - realizátor záhradných a krajinných úprav

green project, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2019
Nástupný plat 1.200 EUR bruto (ďalej v závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta) + motivačné odmeny, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

stavebné a murárske práce v exteriéroch a interiéroch
Práce s kameňom, betónom, tehlou, drevom a kovovými doplnkami v záhradnej a krajinnej architektúre, terénne úpravy
remeselné práce, (murárske, tesárske, zámočnícke, a pod.)
koordinácia pomocných stavebných prác a profesii
záhradnícke práce pri zakladaní a údržbe záhrad a krajinnej zelene
vedenie a obsluha drobných stavebných strojov

- Zaujímavú prácu v priateľskom pracovnom tíme a možnosť sa naučiť novým veciam
- možnosť služobného mobilu
- benefity ako odmeny, jubileá a pod.
- moderné pracovné prostriedky a pomôcky
- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- perspektíva dlhodobej spolupráce
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- podieľanie sa na úspešných projektoch
- stravné v lístky s príspevkom zo SF ako samozrejmosť
- možnosť ďalšieho vzdelávania a školenia (aj podľa vlastného výberu)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, záhradníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B, C, E, T

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyžadujeme zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilitu, tímová práca, schopnosť riešiť problémy, kreativita, pracovitosť, samostatnosť, manuálna zručnosť, chuť pracovať

Pôsobíme v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry, zakladania a údržby zelene, sadovníckej tvorby od roku 2007. Hlavnou náplňou našich aktivít sú služby spojené s navrhovaním a realizáciou zelene v súkromnom i verejnom sektore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3600723  Dátum zverejnenia: 14.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 1.200 EUR bruto (ďalej v závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta) + motivačné odmeny, 13. a 14. plat