Záhradník - realizátor záhradných a krajinných úprav

green project, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2019
Nástupný plat 1.000 EUR (ďalej v závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta) + motivačné odmeny, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia sadovníckych a krajinárskych úprav
- realizácia záhrad, záhradnícke práce,
- odborná údržba zelene
- zabezpečovanie rastlinného a záhradníckeho materiálu
- realizácia závlahových systémov
- pomocné práce pri stavebných a remeselných činnostiach
- základné geodetické práce
- vedenie internej evidencie a prevádzkových záznamov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradnícke / poľnohospodárske

Vodičský preukaz

B, C, E, T

Prax na pozícii/v oblasti

záhradníctvo

Počet rokov praxe

2

- znalosti v odbore záhradníctvo (sadovníctvo, dendrológia, arboristika, škôlkarstvo, základy záhradnej architektúry)
- skúsenosti s obsluhou záhradnej techniky a strojnej mechanizácie
- základné remeselné zručnosti
- schopnosť čítať stavebné výkresy a projektovú dokumentáciu
- manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, vytrvalosť
- nadšenie pre prácu, zodpovednosť, komunikačné schopnosti, flexibilita
- znalosti automatických závlahových systémov výhodou

Pôsobíme v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry, zakladania a údržby zelene, sadovníckej tvorby od roku 2007. Hlavnou náplňou našich aktivít sú služby spojené s navrhovaním a realizáciou zelene v súkromnom i verejnom sektore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1221821  Dátum zverejnenia: 14.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 1.000 EUR (ďalej v závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta) + motivačné odmeny, 13. a 14. plat