Можливість для людей з України

Vodič MKD

GREEN LINE LOGISTICS B.V.

Prešovský kraj, Košický kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​RIADENIE NÁVESOVEJ SÚPRAVY v jedno-osádke. Prepravy v krajinách DE/ BENELUX /AT. ​- doručovanie tovaru na základe dodacích listov, CMR
- odovzdávanie dokladov o doručenom tovare .
​- práca s vratnými obalmi
​- komunikácia so zákazníkmi
​- starostlivosť o pridelené vozidlo
- plnenie pracovných úloh na základe požiadaviek

- Trvale pridelené vozidlo​

​- jazda podľa nariadenia ES čl. 561/2006

- Prispôsobenie pracovného harmonogramu k požiadavkám vodiča

- Firemné palivové a platobné karty pridelené vodičovi
- Automatické platenie mýta​

Celkovú mzdu tvorí: základná mzda vo výške 1200 € + prémia podľa výkonu. Možnosť celkového mesačného zárobku  do výšky 2550€ netto .

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na našu adresu mailom, Do predmetu správy napíšte názov pozície "Vodič MKD".
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Mobilný teleón - Smartfón - Pokročilý
Tablet - Pokročilý

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

​Prax vo vedení nákladného vozidla min. 2 roky
​Slušné vystupovanie
​Čistý register trestov
​Potvrdenia o lekárskej prehliadke a psychologickom vyšetrení sú podmienkou na prijatie
​KKV
​Preukaz ADR výhodou​

Doprava a špedícia
ID: 4848656  Dátum zverejnenia: 6.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac