Student Placement and Sales Representative

Green Fox Academy CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
As soon as possible
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Green Fox Academy sa rozrastá a my hľadáme šikovného človeka, ktorý rozšíri náš sales tím a pomocou skvelých komunikačných schopností posilní naše postavenie na slovenskom a českom trhu. Hľadáme niekoho, kto žije v Prahe alebo Bratislave a je ochotný pravidelne cestovať medzi týmito dvoma mestami.

ČO BUDEŠ MAŤ NA STAROSTI?

- Umiestňovanie našich študentov v parterských firmách - od prvého kontaktu s potenciálnymi klientmi až po podpis pracovných zmlúv s našimi študentmi
- Získavanie a oslovovanie nových klientov na SK a CZ trhu
- Sledovanie potrieb potenciálnych partnerov
- Prezentácia našich B2B služieb

ČO VYŽADUJEME?

- Niekoľkoročné profesionálne skúsenosti s budovaním a rozvíjaním partnerstiev
- Základné znalosti z IT, najmä základov vývoja webu
- Znalosť práce s CRM softvérom
- Skúsenosti s výberovým procesom uchádzačov
- Obchodnú angličtinu, slovom aj písmom
- Vynikajúce komunikačné schopnosti
- Proaktivitu, motiváciu pracovať na sebe a neustále sa učiť nové veci

KOĽKO ČASU VYŽADUJE TÁTO PRACOVNÁ POZÍCIA?

- 30-40 hodín týždenne

ČO MÔŽEŠ OČAKÁVAŤ OD NÁŠHO TÍMU?

Sme technologický startup, firma s plochou organizačnou štruktúrou (holokracia), neformálnou internou komunikáciou, častými zmenami, na ktoré je potrebné vedieť sa prispôsobiť okamžite a s množstvom nových každodenných výziev. V našom tíme sa budeš cítiť skvele, ak si dobrák od kosti, pohodový človek a budeme sa vedieť na seba navzájom spoľahnúť.

KDE BUDEŠ PRACOVAŤ?

- Praha - kancelárie a aj náš kampus máme na Václavskom námestí, ale čiastočne môžeš pracovať aj z home officu.
- Bratislava - na Slovensku zatiaľ kancelárie nemáme, takže pracovať môžeš odkiaľkovek alebo z bratislavského coworkingu v Nivy Tower spolu s našimi kolegami z marketingu.

AKÝ PLAT A BENEFITY MÔŽEŠ OČAKÁVAŤ?

- 35 000 - 60 000 CZK alebo 1 400 - 2 350 EUR
- Rozpočet na vlastný rozvoj (24 000 CZK alebo 950 EUR)
- Nekonečnú dovolenku
- Zľavu na naše kurzy

AKO SA MÔŽEŠ PRIHLÁSIŤ?

Pošli svôj životopis na [email protected] alebo cez formulár tu na Profesia.sk. Nevieme sa dočkať, kedy ťa spoznáme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Spoločnosť Green Fox Academy (GFA) bola založená v roku 2015 v maďarskej Budapešti, kde sa veľmi rýchlo stala jednotkou na trhu. Doteraz jej kurzy programovania absolvovalo viac ako 1000 študentov a má viac ako 95 partnerských firiem, akými sú Accenture, Rohlík.cz, mib:con, ČSOB a mnohé ďalšie. V roku 2018 vstúpila na český trh, kedy bol v Prahe zahájený prvý kurz od GFA pre junior programátorov a od druhej polovice roku 2020 funguje aj na Slovensku. Viac informácií nájdete na www.greenfoxacademy.sk.
ID: 4162408  Dátum zverejnenia: 22.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac