Hľadá sa online marketing špecialista

Green Fox Academy CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozrastajúceho sa marketingového tímu Green Fox Academy na Slovensku hľadáme človeka, ktorý vie, ako na Google Ads či Facebook, má chuť vzdelávať sa a dokáže sa prispôsobiť rýchlo sa meniacim trendom v digitále. Ak k tomu ovládaš angličtinu na profesijnej úrovni, daj nám o sebe vedieť čo najskôr. Viac o nás sa dozvieš na www.greenfoxacademy.sk/o-nas.

Čo budú tvoje úlohy?

- Práca s Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, Excel
- Nastavovanie natívnej reklamy spolu s agentúrou
- Vytváranie online kampaní a stratégií pre značku Green Fox Academy
- Podpora plánovania a organizácie eventov

Ponúkame

- Účasť na budovaní čerstvo začínajúceho IT bootcampu na Slovensku
- Mladých, inšpiratívnych a otvorených kolegov, start-up atmosféru
- Priestor na vyjadrenie a uskutočnenie svojich vlastných nápadov
- Pravidelné návštevy našich officov v centre Prahy a Budapešti
- Teambuildingy plné zábavy

Pošli svoj životopis s krátkym textom o tvojej motivácii v angličtine a my sa ti ozveme. Dúfame, že sa čoskoro počujeme naživo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- 2 - 3 roky skúseností v oblasti online marketingu
- Hovorená a písaná znalosť anglického jazyka na profesijnej úrovni
- Dostaneš body navyše za znalosť Google Tag Manager a základy programovania
- Komunikátivnosť, samostatnosť, ale nesmie ti chýbať ani tímový duch
- Dostupnosť na plný úväzok

Spoločnosť Green Fox Academy (GFA) bola založená v roku 2015 v maďarskej Budapešti, kde sa veľmi rýchlo stala jednotkou na trhu. Doteraz jej kurzy programovania absolvovalo viac ako 1000 študentov a má viac ako 95 partnerských firiem, akými sú Accenture, Rohlík.cz, mib:con, ČSOB a mnohé ďalšie. V roku 2018 vstúpila na český trh, kedy bol v Prahe zahájený prvý kurz od GFA pre junior programátorov a od druhej polovice roku 2020 funguje aj na Slovensku. Viac informácií nájdete na www.greenfoxacademy.sk.
ID: 4154946  Dátum zverejnenia: 5.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac