800 EUR

Komunikačný manažér/ka

Green Foundation, nadácia

Miesto práce
Búdková 22, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)
800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vznikajúce občianske združenie oz Blumentálska partia (BP) hľadá pre napĺňanie svojich cieľov a aktivít kandidáta/tku na pozíciu Komunikačný manažér/ka.

Rámcová náplň práce:
• Navrhovanie, príprava a implementácia PR a komunikačných stratégií organizácie
• Vytvorenie základného balíčku identity projektu (logo, claim, logá partnerov, hashtag, web) a pravidiel brandovania
• Komunikácia a koordinácia komunikačného obsahu s PR partnerov (členov o.z. Blumentálskej partie)
• Tvorba a koordinácia tlačových správ a iných komunikačných materiálov
• Príprava a koordinácia distribúcie informačných materiálov (tlačové správy, pozvánky)
• Tvorba stratégie pre sociálne médiá a ich čiastočná operatíva
• Supervizovanie + odsúhlasenie partnerských podujatí pod hlavičkou projektu podľa programových a komunikačných pravidiel
• Propagácia a zlepšovanie imidžu firmy
• Monitorovanie diania na trhu, sledovanie komunikačných aktivít konkurencie
• Príprava podkladov pre tvorbu rozpočtu na propagačné aktivity a jeho monitorovanie
• Spolupráca s ostatnými členmi organizácie a partnerských organizácií na komunikačných projektoch
• Budovanie, komunikácia, rozvíjanie a udržiavanie dobrých vzťahov s médiami, verejnosťou a mienkotvornými osobnosťami s cieľom podporovať všeobecné povedomie o organizácii a jej aktivitách
• Príprava návrhov na kľúčový sponzoring (športové, kultúrne, vzdelávacie a charitatívne podujatia) s cieľom budovať pozitívny imidž spoločnosti

Rozsah pracovného času: 0,5

Povinné požiadavky na vzdelanie, pracovné skúsenosti, schopnosti a odborné znalosti:

* Ukončené vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore komunikácia, marketing žurnalistika či médiá
* Prax v komunikácii a PR vo verejnom, súkromnom či mimovládnom sektore v oblasti architektúry, urbanizmu, či rozvoja mesta min. 3 rokov výhodou
* Ovládanie PC na užívateľskej úrovni (Microsoft Excel, Word, Outlook, grafické programy ako Photoshop a Adobe Illustrator)
* Bezúhonnosť, komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.
* Povinná znalosť aspoň 1 svetového jazyka
* Záujem o zlepšovanie verejného priestoru a rozvoj mesta Bratislava výhodou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800

Možnosť profesijného a odborného rastu
Pružný pracovný čas
Práca v príjemnom a progresívnom kolektíve organizácií
Možnosť viesť unikátny projekt podporujúci lokálnu samosprávu

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Životopis
2. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania
3. Motivačný list

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte emailovo a v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – Komunikačný manažér/ka - neotvárať“, najneskôr do 30.5.2019 na adresu:
Green Foundation, nadácia, Búdková 22, 811 04 Bratislava

a e-mailom na adresu: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Komunikácia, marketing, žurnalistika alebo médiá

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Záujem o zlepšovanie verejného priestoru a rozvoj mesta Bratislava výhodou

Občianske združenie Blumentálska partia

Občianske združenie Blumentálska partia je platforma združujúca aktérov z občianskeho (najmä iniciatívy občanov, mimovládne organizácie a fyzické osoby), súkromného (najmä obchodné spoločnosti) a verejného sektora (najmä organizácie zriadené aktom verejného práva a príspevkové organizácie štátnych orgánov), ktorí sídlia, podnikajú či inak pôsobia v zóne medzi Kollárovým námestím a Legionárskou ulicou či v bezprostrednom okolí tejto zóny a ktorí sa zasadzujú o dlhodobú koncepčnú premenu zóny, najmä čo sa týka zvyšovania kvality jej verejného priestoru, ekonomického, kultúrneho a spoločenského a environmentálneho potenciálu tohto priestoru. Združenie si kladie za cieľ byť nápomocnou organizáciou pre vytváranie dialógu všetkých dotknutých v zóne a pre jej rozvoj.

O nadácii Green Foundation
Green Foundation je mladá slovenská programová nadácia so stredoeurópskym presahom, ktorá sa zameriava predovšetkým na rozvoj sociálnych inovácií, adaptáciu spoločnosti na významné výzvy, ako je klimatická zmena, technologické inovácie a na podporu občianskej angažovanosti mladých ľudí. Green Foundation v súčasnosti koncentruje svoju pozornosť na tvorbu nadačných programov s rôznym celospoločenským dopadom.

Búdková cesta 22
811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

ID: 3665127   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800