Sociálny pracovník Domu sv. Faustíny - centrum pre deti a rodiny

Gréckokatolícka charita Prešov

Miesto práce
Pavlovičová, Svidník
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priama práca s klientkou. Komunikácia s úradmi.

- zmysluplná práca so závislými ženami v kresťanskej organizácii,
- prácu na 8 hod. pracovný úväzok, /po dohode - možnosť skrátený úväzok/,
- hrubá mzda 1 000 € /možnosť využiť aj príplatky v nepretržitej prevádzke/,
- duchovná podpora a sociálny program.

Informácie o výberovom konaní

- prax vítaná

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom, kópiou dosiahnutého vzdelania a príp. potvrdením o praxi s cieľovou skupinou v sociálnej oblasti zasielajte e-mailom: [email protected], resp. na adresu: GKCH Prešov, Hlavná 2, 080 01 Prešov, obálku označte: " Výberové konanie - DsF", najneskôr do 27.05.2023 (rozhodujúci je dátum na pošte).
Presný dátum osobných pohovorov bude oznámený len uchádzačom , ktorý spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, asertívnosť,

GKCH vykonáva verejnoprospešné činnosti: Sociálne služby (sociálnu prevenciu, sociálne poradenstvo, sociálne služby, sociálnu inklúziu, služby zamestnanosti), služby zdravotnícke, pedagogické, výchovno-vzdelávacie, humanitárne ako aj iné formy služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4573182  Dátum zverejnenia: 5.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac