Media monitoring assistant / Office Manager

Grayling Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá člena interného media monitoring / office management teamu, ktorého úlohou bude:
- denné sledovanie médií a identifikácia uverejnení
- príprava vybraných monitoring podkladov a reportov pre tímy agentúry
- preklad vybraných uverejnení/sumárov uverejnení zo Sj do Aj
- zabezpečenie funkcií chodu kancelárie (office management)
- podpora pri príprave market intelligence reportov

- práca v renomovanej medzinárodnej komunikačnej agentúre
- možnosť profesného rastu
- práca v rámci dynamického tímu
- možnosť flexibilného pracovného času podľa dohody

V prípade záujmu zašlite životopis v anglickom jazyku. Z prijatých životopisov budú vybraní tí uchádzači, ktorí postúpia na osobný pohovor. Reagovať budeme len na životopisy, ktoré postúpia na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.11.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, PR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dynamická a zodpovedná osobnosť
- schopnosť multitaskingu
- attention to detail
- výborný osobný time manažment a organizácia práce
- motivácia a snaha učiť sa
- veľmi dobrá znalosť anglického jazyka, primárne písomného prejavu v AJ

Medzinárodná komunikačná a konzultačná spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1998. Portfólio klientov zahŕňa vedúce globálne spoločnosti, pre ktoré poskytujeme služby v oblasti public relations a public affairs.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Palisády 36
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Fecko
E-mail: poslať životopis
ID: 2356444   Dátum zverejnenia: 6.10.2017