Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Skladník

GRAVE, spol. s r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
15.4.2024
1 000 EUR/mesiac(v závislosti od skúseností môže byť mzda dohodnutá aj vyššie ako je uvedené)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- vodičský preukaz na vysokozdvižný vozík výhodou,
- osobný výdaj tovaru a komunikácia so zákazníkom,
- tvorba a kontrola dokumentácie súvisiacej s predajom a preberaním tovaru,
- dodržiavanie BOZP a PO v priestoroch skladu,
- a ďalšie.

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba: 7:00 - 15:00

Práca je na plný pracovný úväzok s trojmesačnou skúšobnou dobou. Pracovnú zmluvu uzatvárame na dobu určitú jeden rok a v prípade obojstrannej spokojnosti budeme radi v spolupráci pokračovať.
Ak Vás pozícia zaujala a Váš profil vyhovuje požiadavkám tejto pozície, zašlite nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Sklad, logistika tovaru

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• min. stredoškolské vzdelanie
• prax na pozícii skladník min. 2 roky
• platný preukaz VZV a prax s ním výhodou
• zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
• znalosť predpisov BOZP

Rodinná spoločnosť GRAVE spol. s r.o bola založená v roku 1995. Od svojho vzniku sa zaoberá predajom stavebného, kanalizačného, odvodňovacieho materiálu, betónových výrobkov a zámkovej dlažby. Počas viac ako 25 ročnej praxe si vďaka profesionálnemu prístupu k požiadavkám partnerov a kvalitou ponúkaných výrobkov spoločnosť GRAVE získala stabilné postavenie na slovenkom a českom trhu. Zámerom spoločnosti je poskytovať tovar a služby nielen veľkým stavebným spoločnostiam ale aj drobným odberateľom pričom stálych obchodných partner odmeňuje zvýhodnenými cenami.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4760198  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac