.NET/Web Developer

Gratex International, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 17/C, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1500,- brutto v závislosti od vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš tvoriť web appky na MS.NET platforme? Dokážeš samostatne tvoriť vlastné riešenie, ale aj porozumieť cudziemu kódu? Vieš sa rýchlo zorientovať v architektúre zložitejšieho systému s množstvom integrácií? Uprednostňuješ pragmatické a funkčné riešenia? Potom neváhaj a uchádzaj sa o pozíciu u nás. Pozícia vhodná pre absolventa.

Čo obnáša práca u nás:
Komunikácia - treba sa pýtať okolo seba, ale aj odpovedať kolegom, vysvetľovať svoje nápady a rozhodnutia, argumentovať, vymýšlať a protypovať. Predpokladáme, že zvládaš formulovať otázky a odpovede na bug track fórach a nie len vygoogliť a zle použiť prvý stackoverflow článok.
Tímový duch – predpokladáme, že máš dve tváre, čo znamená, vieš byť absolútne samostatný (self-drive, hľadanie dodatočných a užitočných taskov), ale aj absolútne tímový hráč – príjmať ako aj dávať vstupy a vyhýbať sa komunikačným uzlom.

Ponúkame zaujímavú prácu na rozbehnutých projektoch web aplikácií (e-shop, portály a pod.), kde stále treba dopĺňať nové funkcie a „držať krok s dobou“. Budeš mať prístup k najnovším technológiám.

Ak ťa ponúkaná pozícia zaujala, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zašli e-mailom na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveď názov pozície. Údaje, ktoré nám poskytneš spracujeme v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Čo musíš vedieť: MS .NET Framework, ASP.NET, CSS, C#, MS SQL a angličtinu
Čo by si mohol vedieť a čo pomôže: ASP.NET MVC + Razor, Javascript, jQuery, NHibernate, Entity Framework, git, HTTP, JSON, Node.js, ElasticSearch, MS Report server a RDL, XML, XSLT, XSD

Gratex International, a.s. sa zaoberá návrhom, vývojom, nasadzovaním a údržbou softvérových aplikácií, resp. komplexných informačných systémov a poskytovaním služieb v oblasti systémovej integrácie IT. Svoje služby poskytuje zákazníkom na Slovensku aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3352169  Dátum zverejnenia: 25.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac