JavaScript/UI Developer

Gratex International, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 17/C, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200,- EUR brutto podľa vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš vyskúšať UI development vo veľkom? Už si sa nabažil „UX designu“ na obrazovkách o 4 políčkach? Poď skúsiť vývoj frontendu k väčším systémom. Stovky obrazoviek, tisícky atribútov a políčok, UI a biznis komponenty a ich reuse, bezpečnosť a 100ky web služieb na pozadí. Poď skúsiť vyvinúť frontend, ktorý bude dobrý pre EU, UK aj AU nad backendom, ktorý aj ozaj niečo robí a počíta.

Čo obnáša práca u nás:
Naše UI je už roky vždy o webových službách. Ich používanie, review a oponentúra, refactoring a úpravy sú na jedálnom lístku každý deň. Kódovať UI znamená diskutovať s backend developermi, analytikmi, snažiť sa pochopiť biznis, potom dobre vymyslieť a spraviť si kvalitne svoju UI prácu. Očakávame, že si teda tímový hráč a dokážeš klásť správne otázky (o cudzom kóde a nápade), a dávať správne odpovede (o svojich kódoch a nápadoch).

- práca na veľkých a zaujímavých projektoch
- prístup k najnovším technológiám
- možnosť absolvovať uznávané certifikácie a odborné skúšky
- nadštandardná zdravotná starostlivosť - firemný lekár
- zaujímavé platové ohodnotenie

Ak ťa ponúkaná pozícia zaujala, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zašli e-mailom na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveď názov pozície. Údaje, ktoré nám poskytneš spracujeme v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo musíš vedieť:
Ponúkame prácu na rozbehnutých projektoch, kde treba disciplínu, dôslednosť a odvahu na refactoring, ale aj nových rozbiehajúcich sa veciach, kde treba nápady, pokusy a kreativitu.
Je jedno aký ovládaš UI framework (dojo, angular, react, whatever), dôležité je aby si vedel programovať v JavaScripte a rozumel všeobecným konceptom (modularita, eventy, mvc, data binding, webové služby, async programovanie, ....), a zvyšok sa doučíš za behu.

Kódujeme niečo v dojo , niečo v angular dvojke, niečo aj na nw.js, kombinované z kadejakými ďalšími knižnicami, modulmi a APIčkami, takže čím viac si toho stretol, tým lepšie.
Nekódoval si v nijakom frameworku? Aj tak dobre aspoň nebudeš mať zlé návyky ;-) Ak si myslíš, že vieš programovať a ovládaš JavaScript, treba to skúsiť a prihlásiť sa na inzerát.
Angličtina je nutná, okrem tej technickej, aj nejaká poisťovacia, ale to sa tiež doučíš a dočítaš za behu.

Gratex International, a.s. sa zaoberá návrhom, vývojom, nasadzovaním a údržbou softvérových aplikácií, resp. komplexných informačných systémov a poskytovaním služieb v oblasti systémovej integrácie IT. Svoje služby poskytuje zákazníkom na Slovensku aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3336428  Dátum zverejnenia: 19.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200,- EUR brutto podľa vzdelania a praxe