Senior Java programátor

Gratex International, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 17c, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 2500,- brutto v závislosti od znalostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj aplikácií v trojvrstvojej architektúre (middle tier). Práca vo veľkom kreatívnom tíme na komplexnom riešení s využitím moderných technológii.

Práca na zaujímavých projektoch (aj zahraničných) s využitím najnovších technológií. Zaručený profesionálny rast vyplývajúci z práce v tíme na reálnych projektoch. Možnosť presadiť osobnú iniciatívu. Zaujímavé platové ohodnotenie. Možnosť absolvovať odborné školenia a získať celosvetovo platné certifikáty.

Ak Vás ponúkaná pozícia zaujala, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zašlite e-mailom na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície. Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších predpisov o ochrane osobných údajov. Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
JavaScript - Základy

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti s vývojom v prostredí Java - pokročilá znalosť.

Uvítame znalosti:
- znalosti práce s GIT
- základné znalosti kontajnerových technologií docker/kubernetes
- znalosť Linux platformy (preferované Ubuntu)
- znalosť build automation tool Maven, Graddle
- znalosti document-oriented databáz výhodou
- skúsenosti práce so Spring
- schopnosť písať UNIT testy
- prax v programovaní strednej vrstvy
- schopnosť čítať analytické podklady
- agile development

Gratex International, a.s. sa zaoberá návrhom, vývojom, nasadzovaním a údržbou softvérových aplikácií, resp. komplexných informačných systémov a poskytovaním služieb v oblasti systémovej integrácie IT. Svoje služby poskytuje zákazníkom na Slovensku aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2121879  Dátum zverejnenia: 19.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac