Reagujte bez životopisu

Obchodný manažér pre region Zapadné Slovensko/ Východné Slovensko

Grass Slovakia s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
20.07.2020
600 - 2 500 EUR/mesiacÚhrada nákladov na dopravu, mobilnú komunikáciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spolupracovníka, ktorý:
• identifikuje a vyhľadá nových klientov a obchodné príležitosti v oblasti umývanie auta, profesionálne čistenie
• pripraví a implementuje akvizičné plány
• navrhne impulzy k ďalšiemu rozvoju

• Stabilný základný plat a štedré provízie z uskutočnených nových obchodov
• Flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

životopis

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

3

• Všeobecný prehľad a záujem o trendy a dianie v oblasti autochemii
• Výborné prezentačné, komunikačné a analyzačné schopnosti
• Strategické a kritické myslenie
• Samostatnosť, rozhodnosť, cieľavedomosť, inšpiratívnosť
• Korektnosť a maximalizmus

GRASS je jedným z najväčších výrobcov prostriedkov pre starostlivosť o auto, čistiacich prostriedkov a prostriedkov pre domácnosť.

Naše základné hodnoty sú čistota a neustály rozvoj. S name je jednoducho, čisto a ziskovo!

Trochu o našej rodine:

GRASS bola založená v roku 2003
Výrobky spoločnosti sú zastúpené vo všetkých regiónoch Ruska a vo viac ako 64 krajinách sveta.
Celková výrobná plocha je viac ako 50 000 m2
Produktivita spoločnosti je 1 000 ton za deň
Na skladovanie výrobkov máme k dispozícii rozsiahly systém skladovacích zariadení s celkovou plochou viac ako 15 000 m2 určený pre 10 000 paliet
Distribučné centrum s rozlohou 10 000 m2
ID: 3916816  Dátum zverejnenia: 3.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac