Reagujte bez životopisu

Senior PR Manager

Grape PR s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská 22, Ružinov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac13 plat, bonusy, parking

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si už pracoval v médiách, alebo v PR agentúre určite si vieš predstaviť aká zaujímavá práca Ťa čaká. V Grape PR to čo vieš zúročíš, a to čo nevieš, sa naučíš.

• budeš sa podieľať na príprave strategických kampaní pre zaujímavých klientov
• vtiahneme Ťa do tvorby PR stratégií, ale budeš zodpovedný aj za ich dôslednú exekúciu
• musíš mať dobré schopnosti načúvať a čítať s porozumením, ale aj rozmýšľať a podávať informácie jednoducho a zrozumiteľne, lebo to je dôelžité pri tvorbe PR materiálov a obsahu určeného pre verejnosť a médiá
• budeš spolupracovať s odborníkmi (napríklad v oblasti zdravotníctva) a každý deň sa dozvieš množstvo zaujímavých a užitočných informácií
• očakávame, že vytvoríš komunikačný plán, a budeš zodpovedný za mediálne výstupy
• budeš súčasťou produkčného tímu od prípravy kreatívy, scenára až po realizáciu videí, podcastov a iného zaujímavého obsahu
• budeš zodpovedný za zverený budget, ale aj za vyhodnotenie komunikačných aktivít, ich prínosu pre klienta

Atraktívny plat v závislosti od skúseností a seniority
Motivačné odmeny
Práca na zmysluplných projektoch
Vždy čerstvú kávu, iné dobroty a samozrejme firemné akcie
Výborný kolektív

Grape PR, s.r.o.patrí medzi popredné slovenské PR agentúry s ročným obratom 1,2 mil. eur. Okrem štandardných PR služieb realizuje diskusie a eventy, ako aj konferencie pod značkou Vizionári. Silné kompetencie má v oblasti Governmental Affaires a Policy shaping. Nastavujeme efektívne komunikačné stratégie a zabezpečujeme dôslednú exekúciu tak, aby sme našim klientom priniesli čo najvyššiu hodnotu za peniaze. Vytvárame príbehy, ktoré zaujmú a prichádzame s riešeniami, ktoré prinášajú výsledky. Orientujeme sa na sektor zdravotníctva, poisťovníctva a bankovníctva, FMCG a našou srdcovkou je oblasť spoločenskej zodpovednosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

PR, marketing

Počet rokov praxe

2

V našej agentúre určite využiješ angličtinu, samostatnosť, kreativitu a kontakty
Technické skills, práca s MS Office, hlavne Excelom je nevyhnutná
Preukázané profesionálne vystupovanie a silnú pracovnú etiku, s dosiahnutými výsledkami pri plnení požiadaviek klientov

ID: 4281844  Dátum zverejnenia: 6.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac