800 - 1 000 EUR

Pracovník oddelenia cestnej údržby

Granvia Operation, a. s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01.11.2019, najneskôr 15.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• úlohy základnej a systematickej údržby rýchlostnej cesty (manuálne čistenie dláždených rígolov, kosenie krovinorezom, ...)
• umiestnenie značenia k riadeniu dopravy pre výkon prác (uzávierka jazdných pruhov, obojsmerná premávka, ochrana na spevnenej krajnici, ...),
• umiestnenie značenia pre riadenie dopravy v prípade nehody alebo inej podobnej udalosti, ktorá si to vyžaduje,
• monitoring stavieb (kontrola mostov, odvodňovacích kanálov, bezpečnostných zariadení, ...),
• výkon hliadkovania (vysielanie k nehodám a / alebo menším udalostiam, aby sa poskytla okamžitá bezpečnostná a prevádzková reakcia),
• pohotovostná služba mimo pracovného času,
• činnosti zimnej údržby (posyp a pluhovanie rýchlostnej cesty),
• opravy poškodenej infraštruktúry po udalostiach v premávke.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

650€ + 150€ bonus

• Stravné lístky,
• Úrazové poistenie,
• Ročný bonus,
• Preplácanie cestovných náhrad v čase neaktívnej pohotovosti,
• Preplácanie pomernej časti diaľničnej známky,
• Teambuildingy.

Záujemcovia o prácu môžu životopisy posielať na adresu [email protected] Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. V životopise uviesť súhlas so spracovaním osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Výhodou:
• Strojnícky preukaz,
• Zváračský preukaz,
• Viazač bremien.

Granvia Operation a.s.- prevádzkovanie a údržba rýchlostnej cesty R1 - PR1BINA, stredisko správy a údržby sa nachádza pri RC R1 Nitra východ (50km). www.pr1bina.sk Granvia Operation a.s. je dcérska spoločnosť Vinci Highways patriacej do skupiny Vinci Concessions. Vinci Concessions je popredným európskym prevádzkovateľom koncesií, ktorý financuje, projektuje, stavia a prevádzkuje dopravné infraštruktúry a stavby občianskej vybavenosti v rámci projektov verejno súkromného partnerstva (PPP). www.vinci-concessions.com/en/vinci-highways

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

SSÚR Selenec
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3114998   Dátum zverejnenia: 3.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650€ + 150€ bonus