Pracovník centra monitorovania dopravy

Granvia Operation, a. s.

Granvia Operation, a. s. SSÚR Selenec Zobraziť na mape 949 01 Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou/ na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy pracovníka centra monitorovania dopravy sú:
- dohľad nad cestnou sieťou RC R1 v správe spoločnosti,
- monitorovanie a riadenie dopravy,
- monitorovanie technických zariadení, zhromažďovanie a rozosielanie všetkých informácií týkajúcich sa štruktúry, dopravy a udalostí,
- zaznačenie všetkých udalostí do programu udalostí
- organizovanie prevádzkových zásahov a zaznamenávanie všetkých - dôležitých informácií týkajúcich sa priebehu prevádzky a údržby,
- riešenie aktuálnych udalostí, spolupráca s bezpečnostnými a záchrannými zložkami,
- vykonávanie pohotovostnej služby mimo pracovného času po dohode so zamestnávateľom,
- vykonávanie činnosti hliadkovania,
- prípravu na zásah v zákonných medziach,
- pomoc pri komunikovaní s Užívateľmi na mieste udalosti (vysvetľovaním postupov, prenášaním informácií, poskytovaním ochrany / varovaním), ako aj počas činností odozvy na mieste udalosti,
- prítomnosť na mieste udalosti, umiestnenie dočasného značenia, realizácii dočasného riadenia dopravy, čistenie oblasti od prípadných únikov oleja alebo pohonných hmôt na vozovke,
- umiestnenie a odstránenie dočasného značenia (a vo všeobecnosti pomoc pri implementácii dočasného riadenia dopravy, rozkladanie kužeľov) počas plánovaných udalostí a incidentov,
- vykonávanie prác bežnej údržby RC R1 (čistenie, opravy, výmena vybavenia, atď.) ako aj činností zimnej údržby,
- poskytovanie pomoci prvej úrovne (aby sa predišlo zhoršeniu situácie do príchodu pohotovostných zložiek),
- oprava / obnovenie drobných poškodení v prípade udalosti,
- vyhotovovanie fotodokumentácie počas plánovaných alebo núdzových udalostí a vyčistenie oblasti pred odstránením dočasného značenia,
- denné prehliadky podľa popisu úloh.

• Stravné lístky,
• Úrazové poistenie,
• Ročný bonus,
• Preplácanie cestovných náhrad v čase neaktívnej pohotovosti,
• Preplácanie pomernej časti diaľničnej známky,
• Teambuildingy.

Životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania zasielajte na adresu maria.makalova@granviaoperation.sk. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. V životopise uviesť súhlas so spracovaním osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, analytické myslenie, samostatnosť, odolnosť voči stresu, ochota pracovať v nepretržitej prevádzke

Granvia Operation a.s.- prevádzkovanie a údržba rýchlostnej cesty R1 - PR1BINA

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

SSÚR Selenec
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Makalová
E-mail: poslať životopis
ID: 1729515   Dátum zverejnenia: 7.11.2017