Junior Auditor

Grant Thornton Slovensko

Hodžovo námestie, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 200 - 1 700 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude dohodnutá s konkrétnym kandidátom na základe jeho skúseností a potenciálu. Mzda je vyplácaná 14-krát ročne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O pozícii:

Využite príležitosť pracovať pre renomovanú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť v oblasti auditu, finančného a daňového poradenstva. Vzhľadom na náš neustály rast a rozširovanie klientely hľadáme nových kolegov, ktorí sa pridajú k nášmu dynamickému audit tímu. Ako audítor/audítorka budete mať jedinečnú príležitosť zapojiť sa do analýzy postupov a procesov pri auditovaní účtovných závierok. Táto práca vám umožní preskúmať sféru firemných financií, obchodných stratégií a rozličných druhov podnikov.

Hlavné zodpovednosti:

• Podpora pri vykonávaní auditu.
• Zber dát.
• Analýza finančných informácií.
• Príprava pracovných podkladov.
• Dodržiavanie štandardov a regulácií.
• Identifikácia vylepšení.
• Dokumentácia nálezov.
• Podpora pri revízii.

Čo očakávame:

• Záujem o oblasť auditu, financií, ekonómie.
• Analytické a komunikačné schopnosti.
• Tímovosť.
• Znalosť anglického jazyka.

• Možnosť rýchleho profesionálneho rastu.
• Možnosť budovať kariéru v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
• Široké spektrum situácií, klientov, biznisov a ľudí, pri ktorých sa veľmi veľa naučíte.
• Prácu, ktorá je zodpovedná, odborná, sezónne časovo náročná, ktorá ale ponúka viac voľnosti v čase mimo sezóny (obvykle v letných mesiacoch).
• Firemný vzdelávací program.
• Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu.
• Podporujeme a preplácame ACCA certifikáciu.
• Otvorenú a ľudskú firemnú kultúru, motivujúce pracovné prostredie a tím skúsených a inšpirujúcich kolegov.
• People Experience Journey - vlastný celoročný program zameraný na rozvoj kolegov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Grant Thornton je siedma najväčšia medzinárodná poradenská spoločnosť na svete s pobočkami po celom svete. Na Slovensku si Grant Thornton za posledné tri desaťročia vybudoval silnú pozíciu v oblasti daňového poradenstva, auditu, účtovníctva a mzdového účtovníctva. Už niekoľko rokov poskytujeme komplexné služby aj v oblasti podnikového poradenstva, vrátane manažérskeho a transakčného poradenstva.

Spoločnosti Grant Thornton na Slovensku v súčasnosti zamestnávajú spolu cez 80 zamestnancov. K viac ako 700 klientom patria dôležité verejné a súkromné entity a taktiež veľa medzinárodných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4789304  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac