Tax Consultant

Grant Thornton Slovensko

Hodžovo nám., Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacOdmeny do výšky jedného platu 2 krát ročne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa členom tímu Grant Thornton:

Máte záujem špecializovať sa a stať sa v budúcnosti daňovým poradcom?

Ak sa chcete profesionálne zamerať týmto smerom, do nášho tímu hľadáme novú kolegyňu/kolegu, ktorá/ý sa bude aktívne učiť a rozvíjať v oblasti komplexného daňového poradenstva a podporovať skúsené kolegyne a kolegov pri príprave daňovej agendy pre vybraných medzinárodných klientov spoločnosti.

Uvedomujeme si, že práca daňového poradcu je náročná na vedomosti, precíznosť a taktiež opakovane a nárazovo časovo náročná, preto ponúkame dobré pracovné podmienky a stabilné pracovné prostredie. Záleží nám na firemnej kultúre, dobrej komunikácii v tíme, rovnováhe medzi prácou a súkromným životom a vzdelávaní svojich ľudí. Ponúkame zaujímavé benefity, ktoré obohatia aj Váš súkromný život.

Náplň práce:
• Byť súčasťou tímu pri analýze rôznych komplexných konzultačných projektov v oblastí daňového poradenstva, projektoch fúzií a akvizícií,
• Príprava odborných stanovísk k daňovým otázkam klientov,
• Podpora pri zastupovaní klientov počas daňových konaní a daňových kontrol,
• Príprava a spracovanie daňových priznaní,
• Komunikácia s klientami a finančnou správou,
• Príprava odborných článkov do médií.

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
• Práca na zaujímavých projektoch medzinárodných spoločností,
• Interné a externé školenia vrátane školení v rámci globálnej siete Grant Thornton,
• Atraktívne finančné ohodnotenie vrátane 13. a 14. platu,
• Inšpiratívne pracovné prostredie a priestor pre kariérny rast,
• Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu,
• Rôzne benefity, teambuildingy a pod.,
• Nové, moderné, vzdušné a pohodlné priestory firmy.

Ak vás táto ponuka zaujala, pošlite váš životopis v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť sa zaväzuje zachovávať a spracúvať vaše osobné údaje v rozsahu a spôsobom, ktorý je v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27.apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a voľnom pohybe takýchto údajov a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, daňové poradenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Precíznosť a zodpovednosť,
- Chuť učiť sa nové veci,
- Znalosť MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na užívateľskej úrovni,
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je podmienkou,
- Flexibilita,
- Analytické a logické myslenie,
- Usilovnosť,
- Orientácia na klienta.

Grant Thornton je siedma najväčšia medzinárodná poradenská spoločnosť na svete s pobočkami po celom svete. Na Slovensku si Grant Thornton za posledné tri desaťročia vybudoval silnú pozíciu v oblasti daňového poradenstva, auditu, účtovníctva a mzdového účtovníctva. Už niekoľko rokov poskytujeme komplexné služby aj v oblasti podnikového poradenstva, vrátane manažérskeho a transakčného poradenstva.

Spoločnosti Grant Thornton na Slovensku v súčasnosti zamestnávajú spolu cez 80 zamestnancov. K viac ako 700 klientom patria dôležité verejné a súkromné entity a taktiež veľa medzinárodných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4336741  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac