Payroll accountant/mzdový účtovník

Grant Thornton Slovensko

Miesto práce
Hodžovo námestie, Bratislava
Termín nástupu
1.3.2020, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné spracovanie mzdovej agendy pre klientov spoločnosti dodávateľským spôsobom:
• Bežné mesačné spracovanie miezd v aktuálnom SW podľa doručených podkladov od klienta v súlade s platnou legislatívou,
• Prihlásenie a odhlásenie zamestnancov do/z príslušných poisťovní,
• Komunikácia so sociálnou a zdravotnými poisťovňami, finančnou správou, štatistickým úradom a pod.,
• Výpočet ročného zúčtovania dane z príjmov zo závislej činnosti,
• Príprava štatistických hlásení a reportov,
• Príprava podkladov pre účtovníctvo,
• Aktívna komunikácia s prideleným portfóliom klientov,
• Riešenie individuálnych požiadaviek klienta,
• Poskytovanie konzultácií klientom v personálnych a mzdových otázkach,
• Monitoring legislatívnych zmien týkajúcich sa mzdovej agendy.

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
- Jazykové vzdelávanie hradené zamestnávateľom,
- organizované vianočné večierky, teambuilding a pod.,
- úplné nové, moderné pohodlné priestory firmy.

Ak vás táto ponuka zaujala, pošlite váš životopis v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Spoločnosť sa zaväzuje zachovávať a spracúvať vaše osobné údaje v rozsahu a spôsobom, ktorý je v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27.apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a voľnom pohybe takýchto údajov a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

- precíznosť a zodpovednosť,
- dobré komunikačné schopnosti,
- znalosť a skúsenosti so mzdovým programom MAGMA HCM výhodou,
- znalosť MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na užívateľskej úrovni,
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyky výhodou (nie podmienkou),
- flexibilita,
- samostatnosť,
- orientácia na klienta,
- schopnosť organizovať si režim práce,
- tímový hráč.

Grant Thornton je siedma najväčšia medzinárodná poradenská spoločnosť na svete s pobočkami po celom svete. Na Slovensku si Grant Thornton za posledné tri desaťročia vybudoval silnú pozíciu v oblasti daňového poradenstva, auditu, účtovníctva a mzdového účtovníctva. Už niekoľko rokov poskytujeme komplexné služby aj v oblasti podnikového poradenstva, vrátane manažérskeho a transakčného poradenstva.

Spoločnosti Grant Thornton na Slovensku v súčasnosti zamestnávajú spolu cez 80 zamestnancov. K viac ako 700 klientom patria dôležité verejné a súkromné entity a taktiež veľa medzinárodných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3870186  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac