Reagujte bez životopisu

Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

GRANEX Slovakia, spol. s r. o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiacCelkový čistý príjem, vrátane cestovných náhrad 1500 - 2300 EUR, v závislosti od zákonnej diéty v konkrétnej krajine a odpracovaných hodín. Platíme každú odpracovanú hodinu, presne podľa tachografovej karty, nadčasy sú bonifikované 20 % príplatkom, prípadná práca v sobotu alebo štátny sviatok je bonifikovaná podľa aktuálne platných zákonov SR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Medzinárodná kamiónová doprava, preprava sypkých hmôt silocisternami
- Pridelená jazdná súprava, ťahače MAN alebo DAF
- Jazda v smere zo Slovenska prevažne F,DE,A,CH,B,NL,CZ, v rámci EU a späť návrat na Slovensko
- Práca v 2, 3 týždňových turnusoch. Podľa individuálnych možností a požiadaviek vodiča môže byť turnus i dlhší, alebo kratší, pričom čas, ktorý chce vodič stráviť doma je obmedzený iba minimálnym zákonom stanoveným odpočinkom. To znamená, vodič nie je tlačený do skorších výjazdov, doma trávi toľko času koľko chce, resp. aktuálne potrebuje. Tomu je prispôsobená mzda, príplatky a diéty. Čistý mesačný príjem, pri dodržaní všetkých predpisov a nariadení, najmä 561, sa vzhľadom na individuálne typy jazdenia pohybuje medzi 1.200 - 2.300 EUR, priemerný príjem je pri najazdených cca 8000 km 1.900 EUR.
- Vykládka kamióna kompresorom, ktorý je súčasťou ťahača.
- Nepožadujeme predchádzajúce skúsenosti práce so silocisternami, vodičov zaučíme, vrátane praktických vykládok u zákazníka.
- Nástup a ukončenie práce v Trnave.

Zázemie serióznej spoločnosti s 25 ročnou históriou.
Výplata podľa jasných pravidiel a v dohodnutom termíne
Vlastný kvalitný servis vozidiel
Cestovné poistenie hradené firmou
Jazdenie a výkon v zmysle nariadenia 561 (žiadne dve karty, magnety a pod)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič nákladných vozidiel

Počet rokov praxe

2

Potrebná predchádzajúca prax na vozidlách skupiny C+E.

Spoločnosť sa špecializuje na cestnú nákladnú dopravu v silo cisternách a na opravy nákladných motorových vozidiel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1015960  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac