Skladník - pomocný agronóm

GRANELAM a.s.

Miesto práce
Ostrov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiackonečná mzda je vecou dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia a riadenie prác v rastlinnej výrobe,
- vedenie prevádzkovej dokumentácie v rastlinnej výrobe, ako výkaz osevu, výkaz plodín a výnosov, výkaz chémie, výkaz hnojenia. Vedie knihu honov s požadovanou dokumentáciou,
-starostlivosť o zverené budovy, stroje a zariadenia - v maxim. možnej miere,
- vedenie skladového hospodárstva
- kontrola skladových zásob
- evidencia skladových zásob
- kooordinácia naskladnenia a expedovania poľnohospodárskych komodít

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

dobré komunikačné zručnosti a sebadôvera,
časová flexibilita
odolnosť voči stresu
aktívne riešenie problémov
v ostatnej činnosti sa riadi pokynmi vedenia podniku
zodpovednosť za dosahovanie naplánovaných parametrov

Spoločnosť Granelam a.s. je stabilnou spoločnosťou v poľnohospodárskej prvovýrobe. Zamestnáva okolo 70 pracovníkov a podniká prevažne v rastlinnej výrobe. Špecializáciou je množenie a finalizácia osív hybridných kukuríc pre Nemeckú spoločnosť KWS GmbH. Taktiež sa venuje výrobe a predaju osív husto siatych obilovín. Medzi poľnohospodárskymi podnikmi patrí medzi špičky na Slovensku, čomu nasvedčujú aj viacnásobné ocenenia zo súťaží top-agro. ( 2010/ 2012/ 2014/ 2015/ 2017 )
Obrába 1400 ha ornej pôdy v okrese Piešťany a približne 700 ha v dcérskej spoločnosti Radvaň s.r.o. pri Novom Meste and Váhom.
Popri konvenčnej výrobe spoločnosť vyrába palivové brikety. Venuje sa znovu obnovovaniu pôvodných slovenských plemien. Pri ovciach Pôvodná Valaška je držiteľom niekoľkých ocenení zlatý kosák. Pri hovädzom dobytku je revitalizácia Karpatskej červienky v počiatkoch.

Adresa spoločnosti

Granelam
249
92201 Ostrov
ID: 4003872  Dátum zverejnenia: 24.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac