Pomocný agronóm, evidencia skladov

GRANELAM a.s.

Miesto práce
Ostrov
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 2 000 EUR/mesiacmzda sa odvíja od skúsenosti pracovníka, uvedená mzda je len informačná a je vecou dohody na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie skladového hospodárstva
- kontrola skladových zásob
- evidencia skladových zásob
- koordinácia naskladnenia a expedovania poľnohospodárskych komodít

- príprava závlahových systémov
- závlahový detail - príprava strojov na sezónu, demontáž na zimné obdobie, koordinácia s elektrikármi a zamestnancami podniku
čerpacie stanice - objednávanie vody, údržba čerpacích staníc, kontrola a servis elektrických zariadení, údržba staníc, zodpovednosť nad prevádzkou čerpacích staníc, kontrola obsluhy.

- plná zodpovednosť za vedenie závlah počas sezóny

- vypracovanie pravidelných reportov o rastlinnej výrobe

- obedy na pracovisku
- adekvátne finančné ohodnotenie
- pravidelná rekalkulácia mzdy
- rodinné prostredie
- možnosť čerpania nadčasov ako náhradného voľna

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B, T

dobré komunikačné zručnosti a sebadôvera,
časová flexibilita
odolnosť voči stresu
aktívne riešenie problémov
v ostatnej činnosti sa riadi pokynmi vedenia podniku
zodpovednosť za dosahovanie naplánovaných parametrov

Spoločnosť Granelam a.s. je stabilnou spoločnosťou v poľnohospodárskej prvovýrobe. Podniká prevažne v rastlinnej výrobe. Špecializáciou je množenie a finalizácia osív hybridných kukuríc určených pre zahraničný trh. Spracovanie osív kukurice prebieha v niekoľkých etapách. V septembri začína zber kukurice, ktorý je spojený s naskladnením a sušením. Následne sa prechádza na čistenie a kalibrácie. Od januára prechádza sezóna na morenie, s ktorým končí celá sezóna spracovania kalendárnym týždňom 10.
Taktiež sa venuje výrobe a predaju osív husto siatych obilovín.
Obrába 1400 ha ornej pôdy v okrese Piešťany.
ID: 4003872  Dátum zverejnenia: 2.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac