Reagujte bez životopisu

Traktorista/ Kombajnista

GRANELAM a.s.

Miesto práce
Ostrov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manuálne zručného, pracovitého človeka s praxou v traktore.
-služby na traktore, kombajne, postrekovači - moderné stroje JCB, Tecnoma, Massey Ferguson, John Dere, Manitou
-starostlivosť prípadná údržba pridelených mechanizmov
- obsluha traktora s vlečkou, sejba, plečkovanie, diskovanie, orba, kosenie, podrývanie, príprava pôdy, odvozy,
- príprava a údržba strojov
-pomocné práce v areáli - podľa potreby
- práce na základe pokynov nadriadeného
-obsluha čerpacích staníc

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Zamestnanecká strava
- Možnosť práce počas víkendov - preplácanie nadčasov
- Celoročná práca - počas zimy závodné voľno
- Dobré platové podmienky a motivačný systém
- Príjemné pracovné prostredie
- Rodinná firma
- V prípade dohody možnosť ubytovania - nová ubytovňa

Zašlite nám prosím svoj vypracovaný životopis a poprípade aj motiváciu, s ktorou sa uchádzate pre danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo, Strojárstvo, Elektrotechnika

Vodičský preukaz

B, T

- Spoľahlivosť
- Samostatnosť
- Pracovitosť
- Čestnosť
- Dochvíľnosť
- Dobrá fyzická kondícia
- Zodpovednosť
- Organizačné schopnosti a komunikatívnosť
- Prax vítaná

Spoločnosť Granelam a.s. je stabilnou spoločnosťou v poľnohospodárskej prvovýrobe. Podniká prevažne v rastlinnej výrobe. Špecializáciou je množenie a finalizácia osív hybridných kukuríc určených pre zahraničný trh. Spracovanie osív kukurice prebieha v niekoľkých etapách. V septembri začína zber kukurice, ktorý je spojený s naskladnením a sušením. Následne sa prechádza na čistenie a kalibrácie. Od januára prechádza sezóna na morenie, s ktorým končí celá sezóna spracovania kalendárnym týždňom 10.
Taktiež sa venuje výrobe a predaju osív husto siatych obilovín.
Obrába 1400 ha ornej pôdy v okrese Piešťany.
ID: 3409596  Dátum zverejnenia: 4.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac