Reagujte bez životopisu
Logo GRANDSTONE, s.r.o.

Pracovník kamenárskej výroby

GRANDSTONE, s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacOd 1 200 EUR/mesiac + variabilná zložka mzdy. Mesačné či ročné prémie, ktorú viete dosiahnuť ak sa stanete spoľahlivým a pracovitým členom kolektívu. Mzda bude závisieť i od skúseností kandidáta. Ponúkame i možnosť postupu na riadiacu funkciu (spojenú s ešte vyšším ohodnotením), v prípade organizačných schopností a ochoty prebrať zodpovednosť za menší tím.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavovanie a programovanie CNC frézy.

Pílenie, frézovanie a finišovanie prírodného i technického kameňa, mramoru, žuly či veľkoformátovej keramiky. Výroba hotových produktov ako sú kuchynské pracovné dosky, obklady krbov, kúpeľňové dosky a iné.

Nových zamestnancov si zaučíme a kompletne zaškolíme.

Pracovný čas od 7:00 do 15:30h.

Nástup možný ihneď, poprípade dohodou.

Pri dochádzke nad 100 km príspevok na cestu do zamestnania

Rozširujeme nadšený, mladý kolektív a tvoríme nadčasové kamenárske realizácie. Ak si myslíš, že práca s kameňom ťa oslovuje, príď medzi nás. Sme presvedčení, že si túto prácu navždy zamiluješ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Operátor výroby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technický typ, schopnosť dôsledne a systematicky pacovať.
Komunikatívnosť, tímový duch, kolegialita.
Precíznosť a zmysel pre detail.
Flexibilita, ochota učiť sa nové veci.
Pracovitosť, fyzická zdatnosť.

Kamenárska dielňa vybavená modernou technológiou zaoberajúca sa výrobou atypických kamenárskych výrobkov zo žuly, mramoru, travertínu, pieskovca a umelého kameňa - najmä kuchynských pracovných dosiek, kúpeľňových pultov, obkladu, dlažby, parapetov, krbového obloženia, atď.
Opracovanie materiálu realizujeme za mokra, aby sa minimalizovala tvorbu prachu.

Kladieme dôraz na bezpečné a zdravé pracovné prostredie, dielňa je vybavená účinnou čističkou vzduchu s vodnou clonou a odsávacími zariadeniami pre zabránenie prašnosti.

Dielenské žeriavy umožňujú minimalizáciu ručnej manipulácie s bremenami.

Sme nadšený, mladý kolektív a tvoríme nadčasové kamenárske realizácie. Ak si myslíš, že práca s kameňom ťa oslovuje, príď medzi nás. Sme presvedčení, že si túto prácu navždy zamiluješ.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Roman Košťál
Tel.: +421903480167
E-mail: poslať životopis
ID: 4817856  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac