Opatrovateľ

Grandpark, nezisková organizácia

Miesto práce
Želiezovce
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6 EUR/hod.odmeny osobné hodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie starostlivosti o klientov domova sociálnych služieb

Uspokojenie základných životných potrieb klientov

Odborné, včasné a humánne poskytovanie opatrovateľských výkonov (stravovanie, pitný režim, hygiena pokožky, oblečenia a priestorov...)

Starostlivosť o zdravie (dodržiavanie liečebného režimu, polohovanie na lôžku...)

Spolupráca pri zaisťovaní odbornej pomoci

príjemné pracovné prostredie
možnosť odborného rastu a vzdelávania
štvrťročné odmeny ku mzde
stravovanie za zvýhodnené ceny
možnosť osobného hodnotenia
možnosť ubytovania
príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, vo sviatok, za nočnú prácu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v odbore opatrovateľ/sanitár/opatrovateľský kurz

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozitívny vzťah k seniorom
samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme, iniciatívnosť, morálna integrita
sociálne cítenie, komunikatívnosť, diskrétnosť

GRANDPARK je nezisková organizácia zameraná na poskytovanie sociálnych služieb. Zariadenie sa nachádza v meste Želiezovce v blízkosti mestského parku a bolo otvorené v roku 2007. Zariadenie ponúka všetkým klientom príjemné a kľudné prostredie, rozsiahly areál umožňuje klientom v kľude tráviť svoj voľný čas a rôzne pohybové aktivity.

Štvorpodlažná budova je situovaná uprostred parku s hlavným prístupom z nádvoria v tvare U. Veľký dôraz pri navrhovaní bol kladený na bezbariérovosť, ktorú klienti ocenia vo všetkých priestoroch. Podlažia sú dostupné dvoma osobnými a dvoma nákladnými výťahmi spolu s tromi schodiskami.
ID: 4425422  Dátum zverejnenia: 16.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.