Stážista / Junior do marketingového a digitálneho štúdia

GRANDPANO s.r.o.

Miesto práce
Hattalova, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spolupráca  pri vývoji a testovaní počítačových hier a VR aplikácií
  • Spolupráca na návrhu používateľského rozhrania a používateľského zážitku (UX/UI)
  • Podpora pri tvorbe a údržbe technickej dokumentácie
  • Kontrola kvality výstupov aplikácií a softvéru
  • Analýza výkonu aplikácií a reporting
  • Úzka spolupráca s programátorským a grafickým tímom na kreatívnych projektoch v rámci SK a CZ
  • Účasť na kampaniach a tendroch
  • Pravidelná komunikácia a stretnutia s klientmi
  • Spolutvorba prezentácií a podkladov pre klientov
  • Administratívne úlohy a technická podpora tímu

  • Príležitosť pracovať v inovatívnom a priateľskom prostredí
  • Cenné skúsenosti a cenné rady z praxe v oblasti VR, vývoja softvéru a počítačových hier
  • Prácu v dynamickom a mladom kolektíve
  • Možnosť kariérneho rastu a ďalšieho uplatnenia v agentúre
  • Zaujímavé projekty a spoluprácu s renomovanými klientmi
  • Priestor pre realizáciu tvojej kreativity a nápadov

Ak si študent VŠ, alebo čerstvý absolvent so záujmom o VR, počítačové hry, inovatívne technológie a kreatívne riešenia, radi Ťa privítame v našom tíme!

Zaujíma Ťa svet virtuálnej reality a vývoj nových softvérov? Naša agentúra, špecializujúca sa
na tvorbu inovatívnych VR aplikácií a riešení, hľadá nadšeného stážistu, ktorý sa pridá k nášmu tímu.

Ponúkame Ti platenú stáž na 6 mesiacov, s následným nástupom na juniorskú pozíciu po absolvovaní. Alebo priamo juniorskú pozíciu, ak už máš nejaké skúsenosti v tejto oblasti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, Dizajn, Programovanie, Marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • Výhodou je základná znalosť marketingových procesov je podmienkou (web dizajn, brand stratégia, CGI, kampane, ...)
  • Skúsenosti s grafickým dizajnom, 3D modelovaním alebo UX/UI dizajnom sú výhodou
  • Minimálne základné prezentačné a grafické schopnosti (napr. Canva, Figma, PhotoShop, Adobe Illustrator)
  • Základný prehlaď o CGI produkcii (3D Max, Blender, UE5, VR, ...)
  • Záujem a nadšenie o VR technológie, AR, A.I. a softvérový vývoj
  • Kreatívne myslenie a chuť učiť sa nové veci
  • Výborné komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti
  • Vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
  • Odolnosť voči stresu
  • Záujem o Real Estate business

Sme GRANDPANO Studio, špecializujúce sa na vývoj hier, VR aplikácii a zákazkovú výrobu VR a AR pre B2B segment. Tvoríme moderné weby a inovatívne marketingové stratégie pre našich partnerov. Pracujeme s inováciami a najmodernejšími technológiami.

Našimi klientmi sú lídri v rôznych odvetviach, vrátane Real Estate, HR a eventov. Spolupracujeme s prestížnymi značkami ako McDonald's, KFC, Kaufland, SKANSKA, PENTA, CORWIN a J&T Real Estate.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Dašková
E-mail: poslať životopis
ID: 4833106  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac