Senior / Medior Account Manager

GRANDPANO s.r.o.

Miesto práce
Hattalova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 500 EUR/mesiacbonusové odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Budovanie nových obchodných príležitostí a uzatváranie nových obchodných prípadov
  • Starostlivosť o  existujúcich klientov
  • Príprava cenových ponúk, vybavovanie objednávok a sledovanie cash flow a budgetov
  • Pravidelná komunikácia a stretnutia s existujúcimi a novými klientami
  • Koordinácia a komunikácia s internými produkčnými tímami (grafický, programátorský)
  • Účasť na kampaniach, tendroch a nových stratégiách
  • Príprava prezentácií  a reportov
  • Sledovanie a analýza konkurencie a trendov v online a offline marketingu
  • Zapájanie sa do interných procesov

  • Príležitosť pracovať v inovatívnom, dynamickom a priateľskom kolektíve
  • Riadenie projektov pre slovenských aj zahraničných klientov
  • Možnosť kariérneho rastu a ďalšieho uplatnenia v agentúre
  • Možnosť spolupráce s renomovanými klientmi a TOP technológiami
  • Priestor pre realizáciu tvojej kreativity a nápadov
  • Možnosť občasnej remote work

Zaujíma Ťa svet virtuálnej reality, počítačových hier a vývoj nových softvérov?

Naša agentúra, špecializujúca sa na tvorbu webov, inovatívnych VR aplikácií, počítačových hier a komplexných marketingových stratégií hľadá Senior, alebo Medior Account Managera, ktorý sa pridá do nášho tímu a bude sa telom aj dušou sústrediť na blaho našich klientov.

Tvojou kľúčovou úlohou bude nachádzať pre klientov tie najlepšie riešenia v marketingovej džungli a vytvárať tak pre nich ideálne podmienky. Tvojim denným chlebíčkom bude komunikácia s klientmi aj našimi tím lídrami, vytváranie cenových ponúk, spoločné definovanie zadaní, špecifikácia objednávok a vo výsledku aj vyúčtovania realizácií.

Naši klienti sú nároční a tomu zodpovedá aj pracovná náplň tejto pozície. Ak si to už robil a máš v tomto smere skúsenosti, poď ich k nám zužitkovať a prehĺbiť. Radi ťa privítame v našom tíme!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing a reklama, Manažment, Ekonómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Account Manager

Počet rokov praxe

3

  • Prax na pozícii senior alebo medior account manager v oblasti reklamnej, digitálnej agentúry, dizajnového, či herného štúdia, architektonického, či vizualizačného štúdia po dobu minimálne 3 roky
  • Skúsenosť v B2B segmente
  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti v slovenskom aj anglickom jazyku
  • Výhodou je znalosť prostredia Real Estate a developmentu
  • Výhodou sú prezentačné a grafické zručnosti ako Canva, Figma, Photoshop, Adobe Illustrator
  • Výhodou je základný prehľad CGI produkcie – 3D Max, Blender, UE5, VR
  • Výhodou sú skúsenosti s grafickým dizajnom, 3D modelovaním alebo UX/UI dizajnom
  • Výhodou sú základné znalosti programovania (napr. C#, Unity, Unreal Engine)
  • Skúsenosť s tvorbou rozpočtov, harmonogramov a ich následné dodržiavanie a vyhodnocovanie
  • Vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
  • Precíznosť a systematickosť pri práci
  • Odolnosť voči stresu
  • Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
  • Kritické a kreatívne myslenie
  • Záujem a nadšenie o VR technológie, AR, A.I. a softvérový vývoj
  • Záujem o Real Estate business

Sme GRANDPANO Studio, špecializujúce sa na vývoj hier, VR aplikácii a zákazkovú výrobu VR a AR pre B2B segment. Tvoríme moderné weby a inovatívne marketingové stratégie pre našich partnerov. Pracujeme s inováciami a najmodernejšími technológiami.

Našimi klientmi sú lídri v rôznych odvetviach, vrátane Real Estate, HR a eventov. Spolupracujeme s prestížnymi značkami ako McDonald's, KFC, Kaufland, SKANSKA, PENTA, CORWIN a J&T Real Estate.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Dašková
E-mail: poslať životopis
ID: 4833055  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac