Projektový manager - Digitálna agentúra & VR

GRANDPANO s.r.o.

Miesto práce
Hattalova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 3 000 EUR/mesiacPlat sa sklada: Zaklad + Odmena za vykon a odmena z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie projektov a zákaziek do výroby
- Pravidelná komunikácia s klientom
- Dohľad nad plnením zákaziek podľa časových plánov a interných predpisov
- Koordinácia procesov s výrobou a kreatívou v zmysle interných pokynov
- Príprava podkladov pre prezentácie
- Outsourcovanie služieb
- Sledovanie napĺňania metrík pri realizácii
- Organizácia meetingov a prezentácii
- Vedenie a motivácia tímu, vrátane kontroly kvality práce
- Účasť na meetingoch vedenia firmy
- Zodpovednosť za výsledky celého oddelenia a ich pravidelný reporting
- Vyhodnocovanie výsledkov
- Budovanie vzťahu s klientom

Ulohy a ciele:
- Zodpovednosť za projekt ako celok
- Návrh a stratégia rastu projektu upsell
- Spolupráca s tímlídrami
- Starostivosť o projektový budget

Máš skúsenosti s riadením projektov, ideálne z reklamnej alebo digitálnej agentúry? Je Ti blízka technológia, ktorej sa u nás venujeme? Rozumieš princípom Real Estate development? Vieš komunikovať v angličtine?

Naša spoločnosť vytvára interaktívne aplikácie VR, AR, HYPER REALITU pre rôzne oblasti. Naši klienti sú prevažne z prostredia korporácií a real estate. Naše služby ponúkame do celého sveta.

Presvedčte nás svojimi profesijnými a osobnostnými kvalitami a skúsenosťami a my vás radi privítame v našom GrandPano tíme.

Komplexné zaškolenie do produktov, ktoré klientom ponúkame
Možnosť neustále prehlbovať vedomosti v oblasti technológií
Účasť na eventoch a konferenciách
Pracovné nástroje: notebook a mobil
Nebudete viazaní korporátnymi pravidlami
Podpora Vašich nápadov a projektov v oblasti VR
Vysoké projektové odmeny
Pohyblivá pracovná doba, možnosť Home office
Odmena za výsledky

Informácie o výberovom konaní

Aké zodpovednosti vás u nás čakajú?
* Accounting našich klientov
* Práca s novými technológiami / aplikáciami – prezentovanie na diaľku
* Dohadovanie stretnutí s potenciálnymi klientmi pre obchodníkov
* Online Real time prezentácia
* Sledovanie noviniek na trhu a spolupráca pri príprave marketingových materiálov a akcií (veľtrhy, workshopy, eventy)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť
Orientácia na cieľ
Záujem o nové technológie
Obchodnícky potenciál
Proaktívny prístup k zvereným úlohám
Silná prozákaznícka orientácia – skúsenosť
Chuť prekračovať svoje vlastné limity a komfortnú zónu
AJ
Našli ste sa v tejto práci?
Výborne. V tom prípade nám pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Snažíme sa všetkých kandidátov čo najskôr informovať o stave výberového konania, preto sa Vám najneskôr do 3 týždňov ozveme.

Sme digitálna agentúra, ktorá sa zaoberá zákazkovou výrobou VR-AR-MR aplikácií pre rôzne segmenty ako napr.: Real Estate, HR, eventy. Pracujeme v prostredí Unreal Engine 4 a 3ds Max. Pracujeme so zariadeniami pre virtuálnu realitu ako HTC Vive a Oculus a mnoho iných. Našimi klientmi sú napr. McDonald, KFC, Kaufland, SKANSKA, PENTA, JTRE.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4246647  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac