CGI artist, Designér

GRANDPANO s.r.o.

Miesto práce
Hattalova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho officu v Bratislave hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu , ktorý by mal na v dizajnovanie interiérov a tvorbu vizualizácii .Ak si kreatívny a túžiš po sebarealizácii, toto je správne miesto pre Teba. Pracujeme s top developerskými spoločnosťami a investormi. Vytvárame unikátny obsah aplikácií vo virtuálnej realite, hyper realite, interaktívne aplikácie a softvérové riešenia na mieru. Darí sa nám získavať si dôveru top spoločností v segmentoch real estate a financií.

Presvedčte nás svojimi osobnostnými kvalitami a skúsenosťami a my vás radi privítame v našom GrandPano tíme.
Koho hľadáme? Človeka, ktorý:
*Má skúsenosti s interiérovým dizajnom na TOP úrovni a nebojí sa nových vecí
*Má vlastný vizuálny rukopis
*Má ambície a rád posúva svoje limity
*Sa zaujíma o nové technológie (pojem „virtuálna realita“ pre neho nie je neznámy),
*Chce byť súčasťou tímu, ktorý sa neustále zlepšuje a prichádza s novými nápadmi.
* Má drive a je samostatný
* Práca v 3DSMAX alebo BLENDER

Komplexné zaškolenie do produktov, ktoré klientom ponúkame
Možnosť neustále prehlbovať vedomosti v oblasti technológií
Účasť na eventoch a konferenciách
Pracovné nástroje: notebook a mobil
Nebudete viazaní korporátnymi pravidlami
Podpora vašich nápadov a projektov v oblasti VR
Vysoké projektové odmeny
Možnosť partnerského vstupu do spoločnosti po zaškolení / GP ARCHITECTS

Informácie o výberovom konaní

Aké zodpovednosti vás u nás čakajú?
Tvorba signature designu pre svetových aj domácich klientov.
Prezentácia nápadov aj exekúcia finálnych rendrov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Prax v odbore 3+ rokov a jedinečný cit pre design
Záujem o nové technológie

Našli ste sa v tejto práci?

Výborne. V tom prípade nám pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Snažíme sa všetkých kandidátov čo najskôr informovať o stave výberového konania, preto sa Vám najneskôr do 3 týždňov ozveme.

Sme digitálna agentúra, ktorá sa zaoberá zákazkovou výrobou VR-AR-MR aplikácií pre rôzne segmenty ako napr.: Real Estate, HR, eventy. Pracujeme v prostredí Unreal Engine 4 a 3ds Max. Pracujeme so zariadeniami pre virtuálnu realitu ako HTC Vive a Oculus a mnoho iných. Našimi klientmi sú napr. McDonald, KFC, Kaufland, SKANSKA, PENTA, JTRE.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3942355  Dátum zverejnenia: 5.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac