Hľadáme si nového kolegu/kolegyňu s vášňou pre obchod a s radarom pre nové príležitosti

GRANDPANO s.r.o.

Miesto práce
Hattalova, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiac1800 EUR brutto fix + kvartálne a ročné odmeny (detail výpočtu odmeny bude vysvetlený na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aké by to bolo robiť to, čo ťa baví a prispievať tým tak sebe, ale aj ostatným?
Aké by to bolo zarábať si tým, v čom cítiš ľahkosť a svoju prirodzenosť?
My v Grandpano už vieme, že to všetko ide a hľadáme rovnako nastaveného človeka, s ktorým môžeme pokračovať v našom raste.

PREČO ŤA POTREBUJEME?
V našej digitálnej agentúre vyvíjame SW riešenia zamerané najmä na virtuálnu realitu (VR) v B2B segmente. Keďže potenciál na trhu je naozaj veľký, tvoríme nový tím kolegov s očami otvorenými pre nové obchodné príležitosti a s ústami komunikatívnymi a pripravenými posunúť riešenia tam, kde ich potrebujú.
U nás je každý profesionál v odbore, ktorému sa venuje, a preto hľadáme odborníka, ktorý prácu celého tímu vie predať a odprezentovať tak našu pridanú hodnotu komukoľvek a kdekoľvek.
Náš produkt je drahý a častokrát si vyžaduje trpezlivý prístup. Ťah na bránku je ďalšia kvalita, ktorá nás všetkých v Grandpano spája.

KTO SÚ NAŠI KLIENTI?
Cieľová skupina, na ktorú sa najviac zameriavame je Real Estate. Najčastejšie budeš prichádzať do kontaktu s developermi, architektmi, designermi zo súkromného, ale aj verejného sektora.
Obchodné stretnutia prebiehajú s „decision makermi“ zo stredného a vyššieho manažmentu, takže oblek by nie len v tvojom šatníku, ale aj na tebe nemal chýbať.

AKO BUDE VYZERAŤ NAŠA SPOLUPRÁCA?
* Na začiatok ti zabezpečíme dostatočný čas a priestor na to, aby si spoznal náš produkt natoľko, aby si ho vedel sebaisto predávať. Tvoje nadšenie pre nové technológie bude v tejto fáze veľmi nápomocné.
* Tvoje ďalšie kroky budú smerovať do mapovania trhu a vyhľadávania kontaktov (Kto je decision maker?), s ktorými dohodneš stretnutia.
* Medzi tvoje ďalšie zodpovednosti budú patriť: pochopiť individuálnu potrebu, pripraviť prezentáciu na mieru, dohodnúť DEMO, odprezentovať konkrétne VR riešenie klientovi, vytvoriť cenovú ponuku, uzatvoriť zákazku, odovzdanie do výroby nášmu kreatívnemu tímu.
* Svoju energiu budeš tiež venovať do vzťahov s existujúcimi klientmi a tiež aj do sledovania noviniek na trhu a spolupráce pri príprave marketingových materiálov a akcií (veľtrhy, workshopy, eventy).

ČO VŠETKO MȎŽES S NOVOU POZÍCIOU ZÍSKAŤ?
* U nás sa aj v práci môžeš hrať.
* Flexibilná pracovná doba
* Podporujeme ďalšie vzdelávanie.
* Účasť na eventoch a konferenciách
* Mobil a notebook
* Preplatená taxislužba (na účel pracovných stretnutí)

Informácie o výberovom konaní

***Dôležité***
Našiel/našla si sa v tejto práci?

Výborne. V tom prípade nám pošli svoj ŽIVOTOPIS v slovenskom jazyku a tiež aj v samostatnom dokumente max. 15 VETAMI odôvodnenú tvoju MOTIVÁCIU:
Prečo ťa pozícia zaujala?
Čo ťa viedlo k presvedčeniu, že sa tvoja osobnosť a získané skúsenosti, schopnosti a vedomosti hodia na túto rolu?
Z čoho máš obavy pri tejto pozícii?
(Obsah je daný, ale forma, akou nám tvoju motiváciu odprezentuješ, je len na tebe.)

Snažíme sa všetkých kandidátov čo najskôr informovať o stave výberového konania, preto sa ti najneskôr do 3 týždňov ozveme. Ak budeš úspešný / á, čaká ťa stretnutie s budúcim nadriadeným, ktorý je zároveň spoluzakladateľom našej agentúry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* skúsenosti na obchodníckej pozícii – min. 3 roky,
* skúsenosť z digitálneho marketingu, reklamnej agentúry (veľkou výhodou),
* proaktívny prístup k zvereným úlohám,
* silná prozákaznícka orientácia,
* obchodnícky talent (dar reči, schopnosť spájať si informácie a premeniť ich na príležitosť),
* chuť prekračovať svoje vlastné limity a komfortnú zónu,
* AJ – stredne pokročilý, NJ - výhodou

Sme digitálna agentúra, ktorá sa zaoberá zákazkovou výrobou VR-AR-MR aplikácií pre rôzne segmenty ako napr.: Real Estate, HR, eventy. Pracujeme v prostredí Unreal Engine 4 a 3ds Max. Pracujeme so zariadeniami pre virtuálnu realitu ako HTC Vive a Oculus a mnoho iných. Našimi klientmi sú napr. McDonald, KFC, Kaufland, SKANSKA, PENTA, JTRE.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3726425  Dátum zverejnenia: 28.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac1800 EUR brutto fix + kvartálne a ročné odmeny (detail výpočtu odmeny bude vysvetlený na osobnom pohovore)