Hľadáme šikovných 3D Grafikov (3ds Max, Unreal engine)

GRANDPANO s.r.o.

Miesto práce
Hattalova 12/A, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba High, Mid, Low-poly modelov a prostredí pre architektonické interaktívne aplikácie, vizualizácie, animácie a mikro hry pre PC a mobilné platformy
- Tvorba fotorealistických textúr a PBR materiálov

Flexibilný pracovný čas, individuálne bonusy, rýchlorastúca firma, super kolegovia!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosti:
3ds Max – pokročilý
Unreal Engine 4 - základy
Adobe Photoshop – pokročilý

Požiadavky na zamestnanca:
Dôraz pre detail
Chuť pracovať a rozvíjať svoje schopnosti
Lojálnosť a schopnosť dodržať dohodnuté termíny
Výhodou je bydlisko v Bratislave alebo okolí - prípadne vieme prispieť na ubytovanie.

Sme firma ktorá sa zaoberá hlavne tvorbou virtuálnej reality, zákazkovú výrubu VR aplikácii pre rôzne segmenty ako: Real Estate, HR, Eventy. Pracujeme v prostredí Unreal Engine 4 a 3ds Max s ambíciou uplatniť sa na poli tvorby počítačových hier. Pracujeme s zariadeniami pre virtuálnu realitu ako HTC Vive a Oculus a mnoho iných...

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hattalova 12/A
83103 Bratislava
ID: 3298869   Dátum zverejnenia: 31.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000