Animátor, 3D Grafik (Ref. č.: animátor)

GrandPano Studio - Ing. Silvia Dašková

Miesto práce
Hattalova 12A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
09.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riging, skinning, animovanie ľudí, zvierat a iných charakterov podľa požiadaviek klienta/projektu
Skúsenosti s motion capture a face capture sú vítané

Flexibilný pracovný čas, individuálne bonusy, rýchlorastúca firma, super kolegovia!

Informácie o výberovom konaní

Prosim do predmetu emailu napište animátor.
Prosím o zaslanie stručného C.V. spolu s portfóliom Vašich projektov.
Prosím o zasklanie najbližšieho termínu nástupu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.1.2019 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

3D Grafik, Animátor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk 3ds Max - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Dôraz na detail
Záujem o technológie VR
Chuť pracovať a rozvíjať svoje schopnosti
Lojálnosť a schopnosť dodržať dohodnuté termíny
Výhodou je bydlisko v Bratislave alebo okolí - prípadne vieme prispieť na ubytovanie.

Venujeme sa vývoju VR hier, aplikácii a developerských projektov hlavne v oblasti B2B.
Sme dynamická mladá firma, ktorá poskytuje digitálne služby medzinárodne.
Pracujeme v prostredí Unreal Engine 4 a 3ds Max s ambíciou uplatniť sa na poli tvorby počítačových hier. Pracujeme so zariadeniami pre virtuálnu realitu ako HTC Vive a Oculus a mnoho iných.

Adresa spoločnosti

Grandpano studio, Ing. Silvia Dašková
Jozefa Cigera Hronskeho 24
831 02 Bratislava

Kontakt

ID: 3549946   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1600