Asistent predaja - Bratislava - AVION

GRANDOPTICAL SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
1 010 EUR/mesiacPLUS finančný podiel z vlastného predaja, PLUS podiel na kolektívnych výsledkov predajne (215 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa členom tímu skvelých ľudí plný odborníkov a pomáhajte ľuďom dívať sa na svet v ostrejších obrysoch a zdravšími očami.

Čo bude Vaša práca?
• Máte aj Vy radosť, keď Vás niekto pochváli? Nie je nikto, kto môže priamo ovplyvniť spokojnosť zákazníka viac ako Vy. Čaká vás aktívny predaj okuliarov, kontaktných šošoviek a iných optických pomôcok. Pozícia spája dušu odborníka (všetko vás naučíme) a obchodníka (s nadštandardnou finančnou odmenou)

• Tiež poznáte ten pocit, keď si idete niečo kúpiť a nemôžete si vybrať? U nás Vás budú mať naši zákazníci skutočne radi za poradenstvo pri výbere.

• Ste ten, kto zvláda profesionálnu komunikáciu so zákazníkom

• Práca u nás je hlavne o predaji tých najlepších produktov našim zákazníkom, ale stretnete sa tu aj s vybavovaním drobnej administratívy spojenej s chodom optiky.

Čo Vám ponúkame?

• Aj v tejto ťažkej dobe sa na nás môžu naši zamestnanci spoľahnúť. Ponúkame zázemie stabilnej a silnej spoločnosti.
• Finančný podiel z vlastného predaja, ako aj podiel na kolektívnych výsledkov predajne.
• Okrem štandardných benefitov, akou sú stravenky (firma platí nad rámec zákona) alebo pitný režim zadarmo, ponúkame pár skvelých vecí, ktoré inde nezískate.
• 50% zľava na okuliare a kontaktné šošovky určite poteší Vás, aj Vašich blízkych.
• Využiť môžete aj Multisport kartu.
• Loajalita sa u nás vo firme cení. Za to, že ste s nami aspoň dva roky, obdržíte pred Vianocami každoročne finančnú odmenu.
• U nás Vás do vody nehodíme. Náš tím školiteľov Vám bude sprievodcom vo svete vzdelávania.
• Podporíme Vás v tom, čo Vás baví. Pokiaľ chcete študovať odbor očný optik na našej partnerskej škole, zaplatíme Vám štúdium v ČR. Spoločne sa tak budeme tešiť z Vašich dosiahnutých výsledkov. Týmto sme skutočne výnimoční.
• Pokiaľ radi súťažíte, máme pre Vás pripravené motivačné súťaže o zaujímavé finančné čiastky, či hmotné výhry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kto ste Vy?

• Náš biznis je založený na odbornom poradenstve, preto je nutné mať vzdelanie ukončené maturitou.

• Keď nebudete mať vyštudovaný odbor Očná optika, nevadí. Všetko Vás naučíme.

• Zákazník potrebuje trochu milého slova, porozumenie a pochvalu, preto by ste mali byť od prírody komunikatívny. Skúsenosti s predajom sa Vám určite budú hodiť.

• Pracujeme tiež počas víkendov. Vaša flexibilita je pre nás dôležitá.

• A pretože sme tím profesionálov ktorí chcú robiť svoju prácu dobre, chceme k nám do tímu zodpovedných a tímových kolegov.

• U nás se budete stále niečo učit. Keď budete iniciatívny a budete mať chuť učit sa nové veci, bude Vás to u nás baviť.

Vidíte sa v našom tíme? Neváhajte nám napísať. Tešíme sa na Vás :-)

- znalosť anglického jazyka je výhodou

GrandOptical je súčasťou medzinárodnej siete GrandVision, ktorá v oblasti očnej optiky a starostlivosti o zrak patrí ku globálnym lídrom a najväčším prevádzkovateľom na svete. GrandOptical v súčasnosti prevádzkuje 13 predajní očných optík na Slovensku. Disponuje najmodernejšími technológiami a ponúka svojim zákazníkom najvyššiu kvalitu produktov a poskytovaných služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4335933  Dátum zverejnenia: 28.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 010 EUR/mesiac