Store manager Nitra

GRANDOPTICAL SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
podľa dohody
1 160 EUR/mesiacPLUS podiel z vlastného predaja, PLUS podiel na kolektívnom bonuse predajne (350 €), PLUS podiel na tržbe predajne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame pozíciu pre akčnú a skúsenú manažérku / manažéra predajne.
Skúsenosť priamo s očnou optikou je vítaná, nie však podmienkou.
V prípade ak skúsenosť s optikou nemáte, uvítame veľkú chuť s ktorou sa pustíte do niekoľkomesačného vzdelávania ktoré zabezpečíme. Vzdelávanie prebieha počas pracovnej doby a súčasne s výkonom pracovnej pozície.

O čom je práca v GrandOptical:

- Začneme vzdelávaním, aby ste sa stali skutočným odborníkom na očnú optiku. Zároveň Vás naučíme všetky dôležité veci, ktoré Vám pomôžu efektívne komunikovať so zákazníkom. Klásť tie správne otázky, zistiť aktuálne aj budúce potreby a získať mimoriadne spokojného zákazníka.

- V GrandOptical nemáme "tovar" ktorý zoberieme z poličky a dúfame, že sa bude zákazníkovi hodiť. Produkt ktorý si zákazník kúpi je stále autentický, podľa individuálnych požiadaviek a potrieb zákazníka. Vzniká na základe kritérií, ktoré zistíte počas rozhovoru. Ide teda o zákazkovú výrobu na mieru.

- Práca v optike je skutočne odborná práca. Chce to človeka ktorý má chuť učiť sa, je hravý a zároveň túži priviesť seba, svoju predajňu a svojich kolegov k úspechu bez akýchkoľvek kompromisov

- Skvelému lídrovi je jasné, že základom je úsmev, má rád ľudí, je vzorom pre ostatných. Tam kde iní vidia samé prekážky, líder nájde spôsob ako to dosiahnuť. Keď vonku prší, líder má pri sebe stále dáždnik pre všetkých.

- Skvelý líder v GrandOptical je empatický, efektívny komunikátor, zároveň má analytické myslenie a vie pracovať s číslami

Aká odmena za skvelý výkon Vás čaká?

1 080 EUR/mesiac základná mzda v hrubom,
PLUS individuálny bonus z vlastného predaja,
PLUS podiel na kolektívnom bonuse predajne,
PLUS podiel na tržbe predajne

Zjednodušene – pre skvelého lídra máme pripravený nadštandardný plat.

Ak ste sa dočítali až sem a máte pocit že píšeme práve o Vás, prosím prihláste sa na pozíciu a pošlite:

- Aktuálny životopis s fotkou
- Motivačný list v ktorom zhrniete čo prinášate do GrandOptical, s akými silnými stránkami disponujete, čo by ste v práci v GrandOptical chceli získať a napíšte 3 pre Vás kľúčové veci, ktoré Vám stále pomôžu dosiahnuť cieľ (a aké ciele ste už dosiahli)

Každému, kto nás kontaktuje so životopisom s fotkou a motivačným listom sa určite a veľmi radi ozveme

Individuálne, kolektívne bonusy ku mzde.
Rôzne druhy súťaží o poukážky alebo finančnú hotovosť
Stravné lístky v hodnote 4,50 € - z toho 60% platí firma
Poukážky na Vianoce
Mimoriadne odmeny za mimoriadne výkony

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

GrandOptical je súčasťou medzinárodnej siete GrandVision, ktorá v oblasti očnej optiky a starostlivosti o zrak patrí ku globálnym lídrom a najväčším prevádzkovateľom na svete. GrandOptical v súčasnosti prevádzkuje 13 predajní očných optík na Slovensku. Disponuje najmodernejšími technológiami a ponúka svojim zákazníkom najvyššiu kvalitu produktov a poskytovaných služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4247433  Dátum zverejnenia: 10.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 160 EUR/mesiac