Optometrista

GRANDOPTICAL SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 390 EUR/mesiac+ mesačný bonus do 250 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Vaša práca?
• objektívne a subjektívne stanovenie kvality zrakovej funkcie zákazníka, určenie korekčných hodnôt
• doporučenie vhodnej korekčnej pomôcky
• vyšetrenie v oblasti predného segmentu oka pre potreby korekcie refrakčných chýb a aplikácie kontaktných šošoviek
• aplikácia kontaktných šošoviek, poučenie a zaškolenie zákazníka, prevedenie následných kontrol
• poradenská činnosť v oblasti refrakčných chýb
• predaj okuliarov, kontaktných šošoviek a iných optických pomôcok
• vedenie administratívy a záznamov zákazníkov

Čo Vám ponúkame?
• Zázemie prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
• Vzdelávacie programy
• Finančný podiel na kolektívnych výsledkov predajne.
• Okrem štandardných benefitov, akou sú stravenky (firma platí nad rámec zákona), ponúkame pár skvelých vecí, ktoré inde nezískate.
• 50% zľava na okuliare a kontaktné šošovky určite poteší Vás, aj Vašich blízkych.
• Využiť môžete aj Multisport kartu s finančným príspevkom zamestnávateľa na kartu.
• Loajalita sa u nás vo firme cení. Za to, že ste s nami aspoň dva roky, obdržíte pred Vianocami každoročne finančnú odmenu.
• U nás Vás do vody nehodíme. Náš tím školiteľov Vám bude sprievodcom vo svete vzdelávania.
• Pokiaľ radi súťažíte, máme pre Vás pripravené motivačné súťaže o zaujímavé finančné čiastky, či hmotné výhry.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Optika, Optometria

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kto ste Vy?
• vysokoškolské vzdelanie v odbore Optometria, prípadne adekvátne vzdelanie v tomto obore
• starostlivosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť
• chuť učit sa novým veciam
• profesionálny prístup k zákazníkom

GrandOptical je súčasťou medzinárodnej siete GrandVision, ktorá v oblasti očnej optiky a starostlivosti o zrak patrí ku globálnym lídrom a najväčším prevádzkovateľom na svete. GrandOptical v súčasnosti prevádzkuje 13 predajní očných optík na Slovensku. Disponuje najmodernejšími technológiami a ponúka svojim zákazníkom najvyššiu kvalitu produktov a poskytovaných služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4230373  Dátum zverejnenia: 2.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 390 EUR/mesiac