KEY Account manager

GRANDEN s.r.o.

Miesto práce
Laurinská 8, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zverených klientov.
Manažovanie a rozvoj zvereného regiónu.
Zodpovednosť za plnenie plánu v regióne.
Pravidelné návštevy klientov.
Správa portfólia existujúcich klientov v oblasti poistenia rizík spojených s podnikaním.
Optimalizácia poistného portfólia klientov.
Sledovanie obchodného potenciálu trhu.
Analýza trhu a obchodných príležitostí.
Pravidelná komunikácia s klientami a poisťovňami.
Spolupráca s oddelením likvidácie.
Managment tendrov a participácia pri verejných obstarávaniach.
Dodržiavanie princípov etického kódexu spoločnosti.
Nejedná sa o aktívnu akvizíciu nových klientov.

Zamestnancom ponúkame následujúce benefity:
5 Sick days / extra voľno / ročne
Príspevok na stravné nad rámec zákona
Flexibilná pracovná doba
Home office
Možnosť použitia referentského vozidla pri stretnutiach s klientom
Multisport karta
Motivačný bonusový systém

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poisťovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Zodpovedajúca prax v poisťovníctve na rovnakej alebo obdobnej pozícií min 3 roky
Skúsenosti s poistením priemyselných rizík sú výhodou
Skúsenosti s portfóliom neživotného poistenia a orientácia vo svete poisťovníctva sú podmienkou
Preferujeme kandidátov s priamou skúsenosťou v oblasti neživotného poistenia
Analytické schopnosti
Obchodné zručnosti
Komunikačné zručnosti
Proaktívny, lojálny, tímový hráč

Už 20 rokov stojíme na strane firiem, podnikateľov a fyzických osôb a na poistnom trhu hľadáme pre nich tie najlepšie poistné produkty a riešenia. Poslaním GRANDEN je poznať všetky špecifické riziká klientov a dokázať ich poistiť. Spolupracujeme so všetkými slovenskými poisťovňami a klientom poskytujeme nadštandardnú starostlivosť. Klientom zabezpečujeme analýzu poistných rizík, poradenstvo, správu a prehodnocovanie poistných zmlúv, no predovšetkým stojíme na ich strane pri vzniku poistnej udalosti a jej následnej likvidácii.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4781416  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac