Referent/ka správy zmlúv (Back office specialist)

GRANDEN s.r.o.

Miesto práce
Laurinská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 950 EUR/mesiacmzda podľa miery skúseností a seniority

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spravuje pridelené poistné zmluvy v neživotnom poistení, sleduje termíny obnov a porovnáva podmienky na trhu
- Naučí sa vyhodnocovať a pripravovať ponuky poistenia k majetku, vozidlám a zodpovednosti
- Komunikuje s poisťovňami v súvislosti so správou a prevádzkou poistných zmlúv
- Poskytuje informácie klientom emailom, telefonicky aj osobne
- Pravidelne sa zúčastňuje na školiacom procese a neustále sa vzdeláva
- Táto pozícia NEzahŕňa obchodnú činnosť

- Rozmanitá práca ihneď od nástupu
- Odborné školenia a certifikácie, školenia soft skills
- Zaujímavé mzdové ohodnotenie, polročné odmeny
- Kariérny postup
- Služobný mobilný telefón
- Teambuildingy, firemné lyžovačky

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané podmienky.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho ukončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/poisťovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosť v oblasti poisťovníctva výhodou
- Skúsenosť s prácou s klientami výhodou
- Proklientský prístup
- Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- Analytické myslenie a schopnosť sformulovať závery
- Zodpovednosť a proaktivita
- Prezentačné a komunikačné schopnosti

Už 20 rokov stojíme na strane firiem, podnikateľov a fyzických osôb a na poistnom trhu hľadáme pre nich tie najlepšie poistné produkty a riešenia. Poslaním GRANDEN je poznať všetky špecifické riziká klientov a dokázať ich poistiť. Spolupracujeme so všetkými slovenskými poisťovňami a klientom poskytujeme nadštandardnú starostlivosť. Klientom zabezpečujeme analýzu poistných rizík, poradenstvo, správu a prehodnocovanie poistných zmlúv, no predovšetkým stojíme na ich strane pri vzniku poistnej udalosti a jej následnej likvidácii.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4071445  Dátum zverejnenia: 15.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac