Reagujte bez životopisu

Odborník na poistenie

GRANDEN s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 5 000 EUR/mesiacMesačná odmena pozostáva z viacerých zložiek - z fixnej odmeny, provízií a iných odmien. Všetky informácií sa dozvieš samozrejme priamo na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa obchod a zaujíma svet financií? Hľadáš zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá ti pomôže rásť v ťažkých začiatkoch? Rad komunikuješ s ľuďmi?

Ak si na všetko odpovedal áno, tak hľadáme práve teba!

Ako odborník na poistenie GRANDEN budeš mať na starosti správu vlastného portfólia klientov s cieľom zabezpečiť rast produkcie, vyhľadávanie a akvizíciu nových klientov, zabezpečovanie profesionálneho a kvalitného servisu a poradenstva klientom.

Vieme, že začiatky sú ťažké a keďže si vážime našich partnerov, tak sa preto o teba prvý rok takto postaráme:
- Garantovaný príjem až do výšky 1 000 € prvých 6 mesiacov
- Garantovaný príjem až do výšky 500 € druhých 6 mesiacov

Okrem toho ti samozrejme patria:
- Získateľské a následné provízie
- Možnosť nadštandardných neobmedzených príjmov závisiacich od tvojich výsledkov
- Transparentné a motivačné odmeňovanie
- Pomoc pri zriadení tvojej vlastnej kancelárie
- Legislatívne a ekonomické poradenstvo
- Bezplatné školenia a vzdelávanie zo sveta financií
- Priateľská a otvorená firemná kultúra

Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho pohovoru, kde sa s tebou budeme rozprávať o tvojich skúsenostiach, predstavách a o doterajšom pôsobení.

Budeme sa snažiť vyladiť vzájomné očakávania. Výberový pohovor bude pozostávať z min. 2 kôl, keďže chceme s tebou vybudovať dlhodobé partnerstvo a preto sa potrebujeme navzájom lepšie spoznať.

Tajomstvo dlhodobo úspešného fungovania našej spoločnosti je uložené v zodpovednom podnikaní a férovom prístupe ku klientom a vlastným obchodníkom.
Do nášho tímu preto hľadáme kolegov, ktorí sa dobre orientujú vo svete financií, sú ambiciózni, pohotoví a zároveň angažovaní, s vysokou mierou obetavosti v prospech klienta. Na oplátku ponúkame seriózny prístup a nadštandardné podmienky so zázemím stabilnej finančnej inštitúcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Aký uchádzač by si mal byť?
- Mal by si byť skúsený v oblasti poisťovníctva
- Proklientsky prístup ku klientom je pre teba samozrejmosť
- Musíš mať príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- Vďaka tvojmu analytickému mysleniu si vždy nájdeš spôsob
- Podnikateľské myslenie máš v krvi

Už 20 rokov stojíme na strane firiem, podnikateľov a fyzických osôb a na poistnom trhu hľadáme pre nich tie najlepšie poistné produkty a riešenia. Poslaním GRANDEN je poznať všetky špecifické riziká klientov a dokázať ich poistiť. Spolupracujeme so všetkými slovenskými poisťovňami a klientom poskytujeme nadštandardnú starostlivosť. Klientom zabezpečujeme analýzu poistných rizík, poradenstvo, správu a prehodnocovanie poistných zmlúv, no predovšetkým stojíme na ich strane pri vzniku poistnej udalosti a jej následnej likvidácii.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4062454  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac