Logo Grand Royal, spol. s r.o.

Predavač

Grand Royal, spol. s r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac13.plat + 14.plat + pravidelné zvyšovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme milého kolegu, ktorého hlavnou náplňou práce bude profesionálna obsluha zákazníka v predajni (cca 6 hodín denne) a rozvoz tovaru našim kľúčovým zákazníkom v blízkom okolí (cca 2 hodiny denne)

príjemná pracovná atmosféra v priateľskom prostredí
stabilné zamestnanie v úspešnej a etablovanej spoločnosti
13. a 14. plat
pravidelné zvyšovanie mzdy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

príjemné vystupovanie
flexibilita, komunikatívnosť, samostatnosť, trpezlivosť
dochvíľnosť
trestná bezúhonnosť
ochota učiť sa
ochota pracovať podľa harmonogramu (7:30-15:30, 10:00-18:30, občasne sobota 7:30-12:00)
prax výhodou

Spoločnosť Grand Royal sa venuje najmä maloobchodnému podnikaniu v oblasti kancelárskych a školských potrieb, náplní do tlačiarní, obalových materiálov a drogérie. V Piešťanoch prevádzkuje predajňu Podnikateľ.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mário Ráth
E-mail: poslať životopis
ID: 4665290  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac