Konštrukter/Technolog tvárnenia a lisovania kovov

GRAND POWER, s.r.o.

Miesto práce
Slovenská Ľupča
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

konštrukcia a technológia výroby súčastí zbraní lisovaných a tvárnených z kovu

Pružná pracovná doba, 13 ,14,15,16 plat, po osvedčení sa služobné auto aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Tvárnenie kovov

Počet rokov praxe

3

Naša spoločnosť je zameraná na vývoj a výrobu strelných zbraní
Spoločnosť s 20 ročnou tradíciou exportujúca strelné zbrane do viac ako 70 krajín sveta.
www.grandpower.eu
Navrhujeme a vyrábame strelné zbrane od malokalibrových pištolí , cez samopaly a útočné pušky až po veľkorážne guľomety.
Na Slovensku sme jediný výrobca podobného sortimentu.
Sme zameraní na export , kam putuje 99% našej produkcie.
Výrobný závod v Slovenskej Ľupči bol otvorený v roku 2011. Zamestnanci tu pôsobia na oddelení CNC obrábania, Montáže, OTK , a samozrejme vývoja.
Výrobný závod v Kremnických Baniach sme otvorili v roku 2022 . Máme tam umiestnené CNC obrábacie centrá Hermann HERMLE a linku povrchových úprav Alumínia. Závod v Kremnických Baniach bude dalej rásť a rozširovať svoje kapacity.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4050011  Dátum zverejnenia: 15.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac