Konštruktér strelných zbraní, Prevádzkový -Dielenský Konštruktér strelných zbraní

GRAND POWER, s.r.o.

Miesto práce
Slovenská Lupča, Príboj 558,, Banská Bystrica
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
1000- 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podieľanie sa na vývoji nových a modernizácii starých produktov
- konštrukčno-technologický návrh
- spracovanie výrobnej a technickej dokumentácie, jej zavedenie do výroby a archivácia
- komunikácia so zákazníkmi (v prípade potreby upresnenia technických detailov cenovej ponuky alebo zákazky)
- komunikácia s dodávateľmi materiálov a komponentov vo fáze spracovania cenovej ponuky alebo zákazky
- spracovanie kusovníkov - zoznam materiálových požiadaviek a technologických operácií zákazky
- interná komunikácia s obchodným oddelením
- interná komunikácia s výrobou, operatívne riešenie problémov počas výroby zákazky, zapracovanie prípadných zmien do dokumentácie
- dodržiavanie interných smerníc, nariadení a príkazov nadriadeného

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárska Konštrukcia

Počítačové znalosti - používateľ

SolidWorks - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tvorivé myslenie, obrazová predstavivosť, odolnosť voči stresu

Zabehnutá firma zameraná na vývoj a výrobu strelných zbraní
Spoločnosť s 15ročnou tradíciou exportujúca strelné zbrane do viac ako 70 krajín sveta.
www.grandpower.eu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Grand Power Ltd.
Poľovnícka 29
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 2991108   Dátum zverejnenia: 10.11.2017