Junior Marketing Specialist for Grand Hotel River Park

GRAND HOTEL RIVER PARK

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

If you’re creative, hard-working, and are looking to make a difference, you might want to consider working with us.
Junior Marketing Specialist implements digital marketing strategy for assigned Marriott hotels in Eastern Europe. This position is responsible for the implementation of multi-lingual, pan-regional digital tactical marketing campaigns and management of digital marketing platforms. There is a strong focus on driving incremental revenue to hotels through tactical campaigns, segment and destination marketing, search engine optimization, web presence and drive to web tactics.
- Responsibility for various digital channels of Grand Hotel River Park and Sheraton Bratislava Hotel

- Direct and support needs of markets and properties to ensure maximization of all marketing channels and an integrated plan to include Branded websites, Local Property Sites, Special Offer Pages, Meeting Sites, E-mail Marketing etc.

- Communication, receiving tasks and reporting to Digital Field Marketing Manager for Eastern Europe

- Managing hotel and restaurant social media (Facebook, Instagram, Youtube, Tripadvisor, etc)

- Implementing landing pages and subpages

- Email marketing: creating and distributing newsletters

- Distribution of actual promotions through internal and external marketing channels

- Lead marketing projects with digital agency, graphic designer, photographer and other external suppliers

- Online Reputation Management: Responding to hotel and restaurant reviews

- Content management on OTA channels (Booking.com, Expedia.com, etc)

- 5* luxury environment
- interesting international working environment
- career opportunities within Marriott International
- Staff Canteen
- Marriott International staff benefits
- Best Hotel Properties staff benefits
-referral bonus

Ak ste kandidát spĺňajúci uvedené podmienky, zašlite nám svoje CV na dole uvedený kontaktný email.
A nezabudnite pripojiť motivačný list s informáciou / odpoveďou, prečo hľadáme práve Teba :)

Napriek neobľúbenosti tejto vety, ospravedlňujeme sa už vopred všetkým nepozvaným žiadateľom, ale na pohovor preferovane budú prizvaní iba vybraní uchádzači na základe našich kritérií.

Ďakujem za rešpektovanie tejto skutočnosti, ktorá verím je štandardom nielen v našej spoločnosti.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti Best Hotel Properties so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Tento súhlas vložte do e-mailu, nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu.
Ďakujeme za pochopenie..

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

1+ years’ experience in a similar role with a key focus on strategic digital marketing and e-commerce.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

-Strong understanding of the digital environment as a distribution and marketing / engagement channel
-Strong understanding of and capability to lead content marketing and website merchandising efforts
- Ability to multi-task and handle increased workload
- Strong customer service orientation essential; Takes initiative, anticipates needs
- Digital native and fast-learner
- Knowledge of basic HTML, and other analytic platforms is a plus. Understanding of the online production process is a plus.
- Agency-based experience managing digital marketing / direct response campaigns is a plus

Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel v Bratislave, ktorý bol navrhnutý oceneným holandským architektom Erickom van Egeraatom je bývalý Kempinski Hotel River Park, ktorý prešiel rebrandingom v roku 2015 a značka the Luxury Collection je jednou z viac ako 30 značiek/brandov spoločnosti Marriott International .

Hotel leží v srdci mestského projektu s rezidenciami, kanceláriami a obchodmi atraktívnymi pre kozmopolitný štýl života moderného Slovenska. Nachádza sa priamo na brehu Dunaja, iba 10 minút chôdze od centra starého mesta. Ponúka 231 izieb a apartmánov, dve reštaurácie a bar v lobby, vnútorný bazén, ako aj fitnescentrum a Spa, dve veľké konferenčné/ tanečné sály a päť menších konferenčných miestností.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3306057  Dátum zverejnenia: 28.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000eur brutto