IT Administrátor -Part time pre Grand Hotel River Park

GRAND HOTEL RIVER PARK

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 7528/6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Grand Hotel River Park hľadá šikovného Iťáka/študenta na skrátený úväzok ktorého náplň práce by bola:

• asistencia pri chode hotelového IT, riešenie operatívnych problémov so systémami a zariadeniami
• správa pracovných staníc s OS Windows 7, serverov Windows Server 2008 a 2012 a virtuálnej serverovej platformy VMware
• správa užívateľských kont a prístupov, Active Directory, antivírusového riešenia
• správa a podpora wifi a telefónneho systému
• riešenie, identifikovanie a odstraňovanie vzniknutých problémov a nedostatkov v hotelovej počítačovej infraštruktúre
• kontrola zálohovania elektronických dát
• komunikácia s dodávateľmi softvérov, otváranie servisných prípadov a starostlivosť o ich riadne vyriešenie
• viesť IT dokumentáciu hotela, registrovať do nej zmeny, dohliadať na jej aktuálnosť
• spolupráca na hotelových IT projektoch, implementáciách sieťových a softvérových zmien a nasadzovaní nových riešení
• zastupovanie Assistant IT Managera pri jeho neprítomnosti

Ak Vás zaujala naša ponuka, pošlite nám prosím Váš životopis. Vzhľadom na veľký počet životopisov nie sme schopní odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov pripojte prosím aj nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja tj. s ukladaním na nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám, a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Tento súhlas vložte do e-mailu, nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy
Administrácia UNIX/Linux - Základy

- komunikačné zručnosti
- schopnosť riešiť operatívne problémy
- analytické myslenie

Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel v Bratislave, ktorý bol navrhnutý oceneným holandským architektom Erickom van Egeraatom je bývalý Kempinski Hotel River Park, ktorý prešiel rebrandingom v roku 2015 a značka the Luxury Collection je jednou z viac ako 30 značiek/brandov spoločnosti Marriott International .

Hotel leží v srdci mestského projektu s rezidenciami, kanceláriami a obchodmi atraktívnymi pre kozmopolitný štýl života moderného Slovenska. Nachádza sa priamo na brehu Dunaja, iba 10 minút chôdze od centra starého mesta. Ponúka 231 izieb a apartmánov, dve reštaurácie a bar v lobby, vnútorný bazén, ako aj fitnescentrum a Spa, dve veľké konferenčné/ tanečné sály a päť menších konferenčných miestností.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3305627  Dátum zverejnenia: 8.2.2018