Head Bartender pre 5* Grand Hotel River Park

GRAND HOTEL RIVER PARK

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 6, Bratislava
Termín nástupu
15.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ľudia, ktorí pracujú v našom Lobby bare poskytujú hosťom výnimočný servis a vytvárajú priateľskú atmosféru pre svojich kolegov aj všetkých návštevníkov baru.

Tak neváhaj a pridaj sa k nášmu tímu, resp.poď ho viesť ak sa nebojíš zodpovednosti:

*Dôkladná znalosť receptov a postupov na miešanie nápojov,vytváranie nových koktailov
*Ochota motivovať a viesť kolegov v tíme k spoločnému cieľu
*Komunikácia s hosťami ich preferencii
*Byť proaktívny pri vytváraní nových koktailov,
*Udržujte dôkladnú znalosť receptov na nápoje a postupov miešania, čím vytvárate nové
kokteily na mieste
* a ďalšie aktivity s prácou hlavného baramana spojené
*Mať znalosť o hoteli, vlastných zariadeniach a vedieť odpovedať na otázky hostí
*Byť si vedomí služieb, usmerňovať čašníkov a barmanov ak je to potrebné, školenie personálu
*Používať techniky na predaj výrobkov s vyšším ziskom
*Poznať všetky položky jedál a nápojov v ponuke a vedieť odporučiť F&B kombinácie a predaj alternatív
*spracovanie hotovosti, spracovanie objednávok cez MICROS

- nadštandardné atraktívne hotelove prostredie
- skvelá a zavedená klientela
- možnosť kariérneho rozvoja v rámci firemného Talent Manažment Programu.
- práca v priateľskom kolektíve
- zaujímavý tréningový program
- tímbildingové aktivity
- možnosť celosvetového cestovania v sieti hotelov za zamestnanecké ceny
- stravovanie pre zamestnancov zdarma a množstvo ďalších firemných benefitov

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štruktúrovaný životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, no už vopred sa ospravedlňujeme, že na osobný pohovor budú prizvaní iba takí kandidáti, ktorí podľa nášho posudku čo najviac spĺňajú stanovené kritéria pre výkon danej práce v medzinárodnom 5* hoteli. Nakoľko z prevádzkových dôvodov a charakteru našej práce, nie je možné prizvať na pohovor každého, kto prejaví záujem, touto cestou ďakujeme za akceptovanie týchto, rokmi overených a platných firemných štandardov a postupov.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti Eurovea s.r.o so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 12 mesiacov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- silná orientácia na zákazníka
- prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie
-anglický jazyk aktívne-medzinárodná klientela
-prax za hotelovým barom výhodou, nie podmienkou

Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel v Bratislave, ktorý bol navrhnutý oceneným holandským architektom Erickom van Egeraatom je bývalý Kempinski Hotel River Park, ktorý prešiel rebrandingom v roku 2015 a značka the Luxury Collection je jednou z viac ako 30 značiek/brandov spoločnosti Marriott International .

Hotel leží v srdci mestského projektu s rezidenciami, kanceláriami a obchodmi atraktívnymi pre kozmopolitný štýl života moderného Slovenska. Nachádza sa priamo na brehu Dunaja, iba 10 minút chôdze od centra starého mesta. Ponúka 231 izieb a apartmánov, dve reštaurácie a bar v lobby, vnútorný bazén, ako aj fitnescentrum a Spa, dve veľké konferenčné/ tanečné sály a päť menších konferenčných miestností.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3142515  Dátum zverejnenia: 23.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300